The Tor Project - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
ru: Вы не подключены к сети Tor...

en: Onion Circuits
ru: Цепочка Onion

en: Circuit
ru: Цепочка

en: Status
ru: Статус

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
ru: Узнать больше о цепочке подключений Tor сети.

en: The connection to Tor was lost...
ru: Пропало соединение с Tor сетью ...

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
ru: База данных GeoIP недоступна. Информации о странах отключена.

en: %.2f Mb/s
ru: %.2f Мб/сек

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Fingerprint:
ru: Отпечаток ключа:

en: Bandwidth:
ru: Пропускная способность:
