The Tor Project - en to sk_SK translation catalogue (10 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
sk_SK: Ešte nie ste pripojení k Tor

en: Onion Circuits
sk_SK: Onion obvody

en: Circuit
sk_SK: Obvod

en: Status
sk_SK: Stav

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
sk_SK: Kliknite na obvod pre viac informácií o prenosoch v Tor

en: The connection to Tor was lost...
sk_SK: Spojenie s Tor bolo prerušené...

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
sk_SK: GeoIP databáza nie je dostupná. Nebudú zobrazené žiadne dáta o krajine.

en: Unknown
sk_SK: Neznámy

en: Fingerprint:
sk_SK: Odtlačok:

en: Bandwidth:
sk_SK: Šírka pásma:
