Tor Project - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
sq: Ju nuk jeni lidhur ende te TOR...

en: Onion Circuits
sq: Qarqet e Qepës

en: Circuit
sq: Qark

en: Status
sq: Gjendja

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
sq: Për më shumë të dhëna rreth transmetuesëve të TOR klikoni tek qarku.

en: The connection to Tor was lost...
sq: Lidhja me TOR humbi...

en: ...
sq: …

en: Unknown
sq: E panjohur

en: Fingerprint:
sq: Gjurmë:

en: Bandwidth:
sq: Banda:
