Tor Project - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
sr: Још увек нисте конектовани на Тор...

en: Onion Circuits
sr: Onion kola

en: Circuit
sr: Kolo

en: Status
sr: Статус

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
sr: Klikni na kolo za više informacija o Tor relejima kola.

en: The connection to Tor was lost...
sr: Ваша веза са Tor мрежом је изгубљена

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
sr: GeoIP baza podataka je nedostupna. Informacije o zemlji neće biti prikazane.

en: %.2f Mb/s
sr: %.2fMb/s

en: Unknown
sr: Непознато

en: Fingerprint:
sr: Отисак прста:

en: Bandwidth:
sr: Проток:
