Tor Project - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
sv: Du är inte ansluten till Tor än...

en: Onion Circuits
sv: Onion-kretsar

en: Circuit
sv: Krets

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
sv: Klicka på en krets för mer information om dess Tor reläservrar.

en: The connection to Tor was lost...
sv: Anslutningen till Tor förlorades...

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
sv: GeoIP databas otillgänglig. Ingen land-information kommer att visas.

en: Unknown
sv: Okänd

en: Fingerprint:
sv: Fingeravtryck:

en: Bandwidth:
sv: Bandbredd:
