The Tor Project - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
ta: நீங்கள் Tor-உடன் இன்னும் இணைக்கப் பெறவில்லை..

en: Onion Circuits
ta: Onion சுற்றுகள்

en: Circuit
ta: சுற்று

en: Status
ta: நிலை

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
ta: ஒரு சுற்றின் Tor தொடர் பற்றிய அதிக தகவலுக்கு அதன் மேல் சொடுக்கவும்.

en: The connection to Tor was lost...
ta: Tor-உடனான இணைப்பு நீடிக்கவில்லை..

en: %s: %s
ta: %s:%s

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
ta: GeoIP தகவல்களம் கிட்டவில்லை. நாட்டின் விவரம் காட்டப்படாது.

en: Unknown
ta: தெரியாத

en: Fingerprint:
ta: கைரேகை:

en: Bandwidth:
ta: அலைவரிசை
