The Tor Project - en to th translation catalogue (7 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
th: คุณยังไม่ได้เชื่อมต่อกับ Tor ...

en: Circuit
th: วงจร

en: Status
th: สถานะ

en: The connection to Tor was lost...
th: การเชื่อมต่อกับ Tor หลุด ...

en: Unknown
th: ไม่ทราบ

en: Fingerprint:
th: ลายนิ้วมือ:

en: Bandwidth:
th: แบนด์วิท:
