Tor Project - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
tr: Henüz Tor ağına bağlı değilsiniz...

en: Onion Circuits
tr: Onion Devreleri

en: Circuit
tr: Devre

en: Status
tr: Durum

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
tr: Tor aktarıcıları hakkında bilgi almak istediğiniz devrenin üzerine tıklayın.

en: The connection to Tor was lost...
tr: Tor ağı bağlantısı kesildi...

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
tr: GeoIP veritabanı kullanılamıyor. Ülke bilgileri görüntülenemeyecek.

en: Unknown
tr: Bilinmeyen

en: Fingerprint:
tr: Parmak İzi:

en: IP:
tr: IP Adresi:

en: Bandwidth:
tr: Bant Genişliği:
