Tor Project - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
uk: Ви ще не під’єднані до Tor...

en: Onion Circuits
uk: Цибуляні Ланцюжки

en: Circuit
uk: Ланцюжок

en: Status
uk: Статус

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
uk: Натисніть на ланцюжок для більш докладної інформації про його ретранслятори Tor.

en: The connection to Tor was lost...
uk: Зв’язок з Tor було втрачено...

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
uk: База даних GeoIP недоступна. Інформацію про країну не буде показано.

en: %.2f Mb/s
uk: %.2f Мб/с

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Fingerprint:
uk: Відбитки пальців:

en: Bandwidth:
uk: Пропускна здатність:
