The Tor Project - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
bg: Вие не сте свързани към Tor още...

en: Status
bg: Статус

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
bg: Щракнете върху circuit за повече детайли относно Tor relays.

en: The connection to Tor was lost...
bg: Връзката към Tor беше загубена...

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
bg: GeoIP базата данни не е налична . Няма да бъде показана информация за страната.

en: %.2f Mb/s
bg: %.2f Мб/с

en: Fingerprint:
bg: Пръстов отпечатък:

en: Bandwidth:
bg: Трансфер:
