Tor Project - en to da translation catalogue (9 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
da: Du har endnu ikke oprettet forbindelse til Tor...

en: Onion Circuits
da: Onionkredsløb

en: Circuit
da: Kredsløb

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
da: Klik på et kredsløb for flere detaljer om dets Tor-relæer.

en: The connection to Tor was lost...
da: Mistede forbindelsen til Tor...

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
da: GeoIP-database utilgængelig. Der vises ingen information om lande.

en: Unknown
da: Ukendt

en: Fingerprint:
da: Fingeraftryk:

en: Bandwidth:
da: Båndbredde:
