The Tor Project - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
ga: Níl tú ceangailte le Tor fós...

en: Onion Circuits
ga: Ciorcaid Onion

en: Circuit
ga: Ciorcad

en: Status
ga: Stádas

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
ga: Cliceáil ciorcad chun tuilleadh sonraí a fháil faoi na hathsheachadáin Tor a úsáideann sé.

en: The connection to Tor was lost...
ga: Cailleadh an ceangal le Tor...

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
ga: Níl an bunachar sonraí GeoIP ar fáil. Ní thaispeánfar eolas faoin tír.

en: Unknown
ga: Anaithnid

en: Fingerprint:
ga: Méarlorg:

en: Bandwidth:
ga: Bandaleithead:
