The Tor Project - en to hr_HR translation catalogue (9 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
hr_HR: Još niste spojeni na Tor...

en: Onion Circuits
hr_HR: Onion krugovi

en: Circuit
hr_HR: Krug

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
hr_HR: Kliknite na krug kako bi dobili više detalja o njegovim Tor relejima.

en: The connection to Tor was lost...
hr_HR: Veza prema Toru je izgubljena...

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
hr_HR: GeoIP baza podataka nije dostupna. Informacije države neće biti prikazane.

en: Unknown
hr_HR: Nepoznato

en: Fingerprint:
hr_HR: Otisak prsta:

en: Bandwidth:
hr_HR: Propusnost:
