Tor Project - en to it translation catalogue (10 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
it: Non sei ancora connesso a Tor...

en: Onion Circuits
it: Circuiti Onion

en: Circuit
it: Circuito

en: Status
it: Stato

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
it: Clicca un circuito per maggiori dettagli sui suoi nodi Tor.

en: The connection to Tor was lost...
it: La connessione a Tor è stata persa...

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
it: Database GeoIP non disponibile. Non verrà mostrata alcuna informazione sulla nazione.

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: Fingerprint:
it: Impronta:

en: Bandwidth:
it: Larghezza di banda:
