OnionShare 2.5 - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Advanced Usage
af: Gevorderde gebruik

en: Save Tabs
af: Bewaar oortjies

en: Turn Off Private Key
af: Deaktiveer privaat sleutel

en: By default, all OnionShare services are protected with a private key, which Tor calls "client authentication".
af: Alle OnionShare-dienste word by verstek met ’n privaat sleutel beskerm. Tor noem dit “klantstawing”.

en: Custom Titles
af: Pasgemaakte titels

en: Scheduled Times
af: Geskeduleerde tye

en: OnionShare supports scheduling exactly when a service should start and stop. Before starting a server, click "Show advanced settings" in its tab and then check the boxes next to either "Start onion service at scheduled time", "Stop onion service at scheduled time", or both, and set the respective desired dates and times.
af: OnionShare ondersteun skedulering van wanneer ’n diens moet begin en eindig. Voordat u ’n bediener begin, klik op “Toon gevorderde instellings” in die oortjie en merk dan die kassies af langs òf “Begin onion-diens op geskeduleerde tyd”, “Eindig onion-diens op geskeduleerde tyd”, of albei en stel die onderskeie datums en tye soos verlang.

en: Command-line Interface
af: Bevellynkoppelvlak

en: In addition to its graphical interface, OnionShare has a command-line interface.
af: Buiten die grafiese koppelvlak het OnionShare ook ’n bevellynkoppelvlak.

en: You can install just the command-line version of OnionShare using ``pip3``::
af: U kan slegs die bevellyn-weergawe van OnionShare installeer d.m.v. ``pip3``::

en: Note that you will also need the ``tor`` package installed. In macOS, install it with: ``brew install tor``
af: Let op dat die ``tor``-pakket ook geïnstalleer moet wees. In macOS kan u dit installeer met: ``brew install tor``

en: Then run it like this::
af: Loop dit dan soos volg::

en: Usage
af: Gebruik
