OnionShare 2.5 - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Getting Help
af: Om hulp te kry

en: Read This Website
af: Lees hierdie webwerf

en: You will find instructions on how to use OnionShare. Look through all of the sections first to see if anything answers your questions.
af: U vind hier instruksies oor hoe u OnionShare kan gebruik. Kyk eers deur al die seksies om te sien of u vrae beantwoord word.

en: Check the GitHub Issues
af: Gaan die GitHub-probleme na

en: If it isn't on the website, please check the `GitHub issues <https://github.com/onionshare/onionshare/issues>`_. It's possible someone else has encountered the same problem and either raised it with the developers, or maybe even posted a solution.
af: Indien dit nie op die webwerf is nie, gaan asb. die `GitHub-probleme <https://github.com/onionshare/onionshare/issues>`_. Iemand anders het moontlik dieselfde probleem teëgekom en dit met die ontwikkelaars opgeneem, of selfs ’n oplossing geplaas.

en: Submit an Issue Yourself
af: Dien self ’n probleem in

en: If you are unable to find a solution, or wish to ask a question or suggest a new feature, please `submit an issue <https://github.com/onionshare/onionshare/issues/new>`_. This requires `creating a GitHub account <https://help.github.com/articles/signing-up-for-a-new-github-account/>`_.
af: Indien u nie ’n oplossing kan vind nie, of ’n vraag oor ’n nuwe probleem wil vra of ’n nuwe funksie wil versoek, `dien dan ’n probleem in <https://github.com/onionshare/onionshare/issues/new>`_. Hiervoor moet u ’n `GitHub-rekening skep <https://help.gitbuh.com/articles/signing-up-for-a-new-github-account/>_.

en: Join our Keybase Team
af: Sluit by ons Keybase-span aan

en: See :ref:`collaborating` on how to join the Keybase team used to discuss the project.
af: Sien :ref:`samewerking` oor hoe u by die Keybase-span kan aansluit waar die projek bespreek word.
