OnionShare 2.3 - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: How OnionShare Works
ar: كيف يعمل OnionShare

en: Share Files
ar: مشاركة الملفات

en: Tips for running a receive service
ar: نصائح لتشغيل خدمة الاستلام

en: Host a Website
ar: استضافة موقع ويب

en: Content Security Policy
ar: سياسة أمان المحتوى

en: Tips for running a website service
ar: نصائح لتشغيل خدمة موقع ويب

en: Chat Anonymously
ar: دردشة مجهولة

en: How does the encryption work?
ar: كيف تعمل التعمية؟
