OnionShare 2.3 - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Advanced Usage
ar: الاستخدام المتقدم

en: Turn Off Private Key
ar: تعطيل المفتاح الخاص

en: Custom Titles
ar: عناوين مخصصة

en: Command-line Interface
ar: واجهة سطر الأوامر

en: Usage
ar: الإستخدام

en: Keyboard Shortcuts
ar: اختصارات لوحة المفاتيح
