OnionShare 2.6 - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Getting Help
be: Атрыманне дапамогі

en: Read This Website
be: Азнаёмцеся з гэтым вэб-сайтам

en: You will find instructions on how to use OnionShare. Look through all of the sections first to see if anything answers your questions.
be: Гэты вэб-сайт змяшчае кіраўніцтва па выкарыстанні OnionShare. Спачатку праглядзіце ўсе раздзелы, каб даведацца, ці змяшчаюць яны адказы на вашы пытанні.

en: Check the GitHub Issues
be: Праглядзіце існуючыя праблемы на GitHub

en: If it isn't on the website, please check the `GitHub issues <https://github.com/onionshare/onionshare/issues>`_. It's possible someone else has encountered the same problem and either raised it with the developers, or maybe even posted a solution.
be: Калі на гэтым вэб-сайце не апісана ваша праблема, паглядзіце `GitHub issues <https://github.com/onionshare/onionshare/issues>`_. Магчыма, нехта іншы сутыкнуўся з той жа праблемай і спытаў пра яе ў распрацоўшчыкаў, ці, магчыма, нават апублікаваў як яе выправіць.

en: Submit an Issue Yourself
be: Паведаміць аб праблеме

en: If you are unable to find a solution, or wish to ask a question or suggest a new feature, please `submit an issue <https://github.com/onionshare/onionshare/issues/new>`_. This requires `creating a GitHub account <https://help.github.com/articles/signing-up-for-a-new-github-account/>`_.
be: Калі вы не можаце знайсці рашэнне, хочаце задаць пытанне ці прапанаваць новую функцыю, калі ласка, `паведаміце аб праблеме <https://github.com/onionshare/onionshare/issues/new>`_. Для гэтага неабходна `стварыць уліковы запіс на GitHub <https://help.github.com/articles/signing-up-for-a-new-github-account/>`_.

en: Join our Keybase Team
be: Далучайцеся да нашай каманды Keybase

en: See :ref:`collaborating` on how to join the Keybase team used to discuss the project.
be: Чытайце аб :ref:`супрацоўніцтва`, каб атрымаць указанні па далучэнні да нашай каманды Keybase, дзе мы абмяркоўваем праект.
