OnionShare 2.5 - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Getting Help
bg: Помощ

en: Read This Website
bg: Започнете от тук

en: You will find instructions on how to use OnionShare. Look through all of the sections first to see if anything answers your questions.
bg: Тази страница съдържа инструкции за използвне на OnionShare. Прегледайте всички раздели , за да потърсите отговора на въпросите си.

en: Check the GitHub Issues
bg: Проверете раздел „Issues“ в страницата на Гитхъб

en: If it isn't on the website, please check the `GitHub issues <https://github.com/onionshare/onionshare/issues>`_. It's possible someone else has encountered the same problem and either raised it with the developers, or maybe even posted a solution.
bg: Ако не намирате решение тук, потърсете в `дефектите в Гитхъб <https://github.com/onionshare/onionshare/issues>`_. Възможно е някой друг вече да се е сблъскал със същия проблем и да го е съобщил на разработчиците, или дори да е споделил свое решение.

en: Submit an Issue Yourself
bg: Съобщете за проблем

en: If you are unable to find a solution, or wish to ask a question or suggest a new feature, please `submit an issue <https://github.com/onionshare/onionshare/issues/new>`_. This requires `creating a GitHub account <https://help.github.com/articles/signing-up-for-a-new-github-account/>`_.
bg: Ако не можете да намерите решение или искате да зададете въпрос, предложение и т.н. `направете нова тема <https://github.com/onionshare/onionshare/issues/new>`_. Необходимо е `да създадете профил в Гитхъб <https://help.github.com/articles/signing-up-for-a-new-github-account/>`_.

en: Join our Keybase Team
bg: Присъединете се към екипа ни в Кийбейс

en: See :ref:`collaborating` on how to join the Keybase team used to discuss the project.
bg: Запознайте се с инструкцията :ref: `collaborating` как да се присъедините към екипа в Кийбейс, в който обсъждаме проекта OnionShare.
