OnionShare 2.5 - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Security Design
bg: Модел на сигурност

en: Read :ref:`how_it_works` first to get a handle on how OnionShare works.
bg: Първо прочетете :ref:`how_it_works`, за да разберете общия принцип на работа на OnionShare.

en: Like all software, OnionShare may contain bugs or vulnerabilities.
bg: Като всеки софтуерен продукт, OnionShare може да съдържа дефекти и уязвимости.

en: What OnionShare protects against
bg: От какво защитава OnionShare

en: **Third parties don't have access to anything that happens in OnionShare.** Using OnionShare means hosting services directly on your computer. When sharing your files with OnionShare, they are not uploaded to any third-party server. If you make an OnionShare chat room, your computer acts as a server for that too. This avoids the traditional model of having to trust the computers of others.
bg: **Трети страни нямат достъп до случващото се в OnionShare.** Като използвате OnionShare вие създавате услугите директно устройството си. Като споделяте свои файлове с OnionShare те не се изпращат към сървъри на трета страна. Като създавате стая за разговори с OnionShare това се случва само на вашето устройство. Това е начин да се избегне традиционния модел, който налага да имате доверие на чужди компютри.

en: What OnionShare doesn't protect against
bg: От какво не предпазва OnonShare
