OnionShare 2.3 - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Getting Help
ca: Obtenció d'ajuda

en: Read This Website
ca: Llegiu aquest lloc web

en: You will find instructions on how to use OnionShare. Look through all of the sections first to see if anything answers your questions.
ca: Trobareu instruccions sobre com utilitzar l'OnionShare. Mireu totes les seccions primer per a veure si alguna respon les vostres preguntes.

en: Check the GitHub Issues
ca: Reviseu els Issues del GitHub

en: Submit an Issue Yourself
ca: Envieu un Issue

en: Join our Keybase Team
ca: Uniu-vos a l'Equip Keybase

en: See :ref:`collaborating` on how to join the Keybase team used to discuss the project.
ca: Aneu a :ref:`collaboracio` per a aprendre com unir-vos a l'equip de Keybase que utilitzem per a debatre sobre el projecte.
