OnionShare 2.5 - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Advanced Usage
cs: Pokročilé funkce

en: Save Tabs
cs: Uložit panely

en: Turn Off Private Key
cs: Vypnout soukromý klíč

en: By default, all OnionShare services are protected with a private key, which Tor calls "client authentication".
cs: Ve výchozím nastavení jsou všechny služby OnionShare chráněny soukromým klíčem, který Tor nazývá "client authentication".

en: Custom Titles
cs: Vlasní názvy

en: Scheduled Times
cs: Plánovaný čas

en: OnionShare supports scheduling exactly when a service should start and stop. Before starting a server, click "Show advanced settings" in its tab and then check the boxes next to either "Start onion service at scheduled time", "Stop onion service at scheduled time", or both, and set the respective desired dates and times.
cs: OnionShare podporuje přesné plánování, kdy se má služba spustit a zastavit. Před spuštěním serveru klikněte na jeho kartě na tlačítko "Zobrazit pokročilá nastavení" a poté zaškrtněte políčka u položek "Spustit službu onion v naplánovaný čas", "Zastavit službu onion v naplánovaný čas" nebo u obou a nastavte příslušné požadované datum a čas.

en: Command-line Interface
cs: Rozhraní příkazového řádku

en: In addition to its graphical interface, OnionShare has a command-line interface.
cs: Kromě grafického rozhraní má OnionShare také rozhraní příkazového řádku.

en: You can install just the command-line version of OnionShare using ``pip3``::
cs: Pomocí ``pip3`` můžete nainstalovat pouze verzi OnionShare pro příkazový řádek::

en: Note that you will also need the ``tor`` package installed. In macOS, install it with: ``brew install tor``
cs: Vemte na vědomí, že budete potřebovat nainstalovaný balíček ``tor``. V systému macOS jej nainstalujte pomocí: ``brew install tor``

en: Then run it like this::
cs: Následně jej takto spusťte::

en: Usage
cs: Použití
