OnionShare 2.5 - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Installation
cs: Instalace

en: Windows or macOS
cs: Windows nebo macOS

en: You can download OnionShare for Windows and macOS from the `OnionShare website <https://onionshare.org/>`_.
cs: Aplikaci OnionShare pro Windows a macOS si můžete stáhnout z webu `OnionShare <https://onionshare.org/>`_.

en: **Install OnionShare using Flatpak**: https://flathub.org/apps/details/org.onionshare.OnionShare
cs: **Instalovat OnionShare za pomocí Flatpaku**: https://flathub.org/apps/details/org.onionshare.OnionShare

en: You can also download and install PGP-signed ``.flatpak`` or ``.snap`` packages from https://onionshare.org/dist/ if you prefer.
cs: Pokud dáváte přednost stažení a instalaci PGP-signed balíčků ``.flatpak`` nebo ``.snap``, můžete si je stáhnout z https://onionshare.org/dist/ .

en: Command-line only
cs: CLI

en: Verifying PGP signatures
cs: Ověřování podpisů PGP

en: You can verify that the package you download is legitimate and hasn't been tampered with by verifying its PGP signature. For Windows and macOS, this step is optional and provides defense in depth: the OnionShare binaries include operating system-specific signatures, and you can just rely on those alone if you'd like.
cs: Ověřením podpisu PGP si můžete ověřit, zda je stažený balíček legitimní a zda s ním nebylo manipulováno. V případě systémů Windows a MacOS je tento krok nepovinný, avšak přináší hlubší ochranu: binární soubory OnionShare obsahují podpisy specifické pro operační systém, a pokud chcete, můžete se spolehnout pouze na ně.

en: Signing key
cs: Podpisový klíč

en: Packages are signed by Micah Lee, the core developer, using his PGP public key with fingerprint ``927F419D7EC82C2F149C1BD1403C2657CD994F73``. You can download Micah's key `from the keys.openpgp.org keyserver <https://keys.openpgp.org/vks/v1/by-fingerprint/927F419D7EC82C2F149C1BD1403C2657CD994F73>`_.
cs: Balíčky jsou podepsány Micahem Lee, hlavním vývojář, pomocí jeho veřejného klíče PGP s otiskem ``927F419D7EC82C2F149C1BD1403C2657CD994F73``. Micahův klíč si můžete stáhnout `z keyserveru keys.openpgp.org <https://keys.openpgp.org/vks/v1/by-fingerprint/927F419D7EC82C2F149C1BD1403C2657CD994F73>>`_.

en: You must have GnuPG installed to verify signatures. For macOS you probably want `GPGTools <https://gpgtools.org/>`_, and for Windows you probably want `Gpg4win <https://www.gpg4win.org/>`_.
cs: Pro ověření podpisů je nutné mít nainstalovaný GnuPG. Pro macOS pravděpodobně potřebujete `GPGTools <https://gpgtools.org/>`_, pro Windows pravděpodobně `Gpg4win <https://www.gpg4win.org/>`_.

en: Signatures
cs: Podpisy
