OnionShare 2.3 - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Getting Help
el: Λάβετε βοήθεια

en: Read This Website
el: Διαβάστε την ιστοσελίδα

en: You will find instructions on how to use OnionShare. Look through all of the sections first to see if anything answers your questions.
el: Θα βρείτε οδηγίες σχετικά με τη χρήση του OnionShare. Ερευνήστε πρώτα όλες τις ενότητες για να βρείτε σχετικές απαντήσεις.

en: Check the GitHub Issues
el: Ελέγξτε τα ζητήματα στο GitHub

en: If it isn't on the website, please check the `GitHub issues <https://github.com/onionshare/onionshare/issues>`_. It's possible someone else has encountered the same problem and either raised it with the developers, or maybe even posted a solution.
el: Εάν δεν υπάρχει στην ιστοσελίδα, παρακαλούμε ελέγξτε στο `GitHub issues <https://github.com/onionshare/onionshare/issues>`_. Είναι πιθανό και κάποιος άλλος να αντιμετώπισε το ίδιο πρόβλημα και συνομίλησε με τους προγραμματιστές ή να δημοσίευσε τη λύση.

en: Submit an Issue Yourself
el: Υποβάλετε ένα ζήτημα

en: If you are unable to find a solution, or wish to ask a question or suggest a new feature, please `submit an issue <https://github.com/onionshare/onionshare/issues/new>`_. This requires `creating a GitHub account <https://help.github.com/articles/signing-up-for-a-new-github-account/>`_.
el: Αν δεν μπορείτε να βρείτε μια λύση ή θέλετε να θέσετε μια ερώτηση ή να προτείνετε ένα νέο χαρακτηριστικό, παρακαλούμε `υποβάλετε ένα ζήτημα <https://github.com/onionshare/onionshare/issues/new>`_. Απαιτείται `η δημιουργία λογαριασμού στο GitHub <https://help.github.com/articles/signing-up-for-a-new-github-account/>`_.

en: Join our Keybase Team
el: Γίνετε μέλος της ομάδας Keybase

en: See :ref:`collaborating` on how to join the Keybase team used to discuss the project.
el: Δείτε:ref:`collaborating` σχετικά με τον τρόπο συμμετοχής στην ομάδα Keybase για τη συζήτηση του έργου.
