OnionShare 2.3.2 - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Getting Help
fi: Pyydä apua

en: Read This Website
fi: Lue tämä verkkosivu

en: You will find instructions on how to use OnionShare. Look through all of the sections first to see if anything answers your questions.
fi: Löydät ohjeet OnionSharen käyttämiseen. Katso ensin kaikki osiot läpi, löydätkö vastauksen kysymykseesi.

en: Check the GitHub Issues
fi: Katso ilmoitukset GitHubista

en: Submit an Issue Yourself
fi: Ilmoita ongelmasta

en: Join our Keybase Team
fi: Liity meidän Keybase-tiimiin

en: See :ref:`collaborating` on how to join the Keybase team used to discuss the project.
fi: Katso :ref:`collaborating`kuinka liityt Keybase-tiimiin keskustellaksesi projektista.
