OnionShare 2.3 - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Advanced Usage
hr: Napredna upotreba

en: Save Tabs
hr: Spremi kartice

en: Scheduled Times
hr: Planiranje

en: Command-line Interface
hr: Sučelje naredbenog retka

en: Usage
hr: Upotreba

en: Keyboard Shortcuts
hr: Tipkovni prečaci

en: The OnionShare desktop application contains some keyboard shortcuts, for convenience and accessibility::
hr: OnionShare desktop aplikacija sadrži neke tipkovne prečace za praktičnost i pristupačnost:
