OnionShare 2.3 - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Developing OnionShare
hr: Razvijanje OnionSharea

en: Collaborating
hr: Surađivanje

en: Contributing Code
hr: Doprinošenje kodu

en: OnionShare source code is to be found in this Git repository: https://github.com/onionshare/onionshare
hr: Izvorni kod OnionSharea nalazi se u ovom Git repozitoriju: https://github.com/onionshare/onionshare

en: Starting Development
hr: Počinjanje razvoja

en: Debugging tips
hr: Savjeti za uklanjanje grešaka

en: Verbose mode
hr: Modus opširnih poruka

en: Local Only
hr: Samo lokalno

en: Contributing Translations
hr: Doprinošenje prijevodima

en: To help translate, make a Hosted Weblate account and start contributing.
hr: Pomogni prevoditi. Otvori Hosted Weblate račun i počni doprinositi.

en: Suggestions for Original English Strings
hr: Prijedlozi za izvorne engleske izraze

en: Sometimes the original English strings are wrong, or don't match between the application and the documentation.
hr: Ponekad izvorni engleski izrazi nisu ispravni ili se ne podudaraju između aplikacije i dokumentacije.

en: Status of Translations
hr: Stanje prijevoda

en: Here is the current translation status. If you want start a translation in a language not yet started, please write to the mailing list: onionshare-dev@lists.riseup.net
hr: Ovo je trenutačno stanje prijevoda. Ako želiš započeti prijevod na jezik koji još nije započet, pošalji e-mail na: onionshare-dev@lists.riseup.net
