OnionShare 2.3 - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Getting Help
hr: Dobivanje pomoći

en: Read This Website
hr: Pročitaj ovu web-stranicu

en: You will find instructions on how to use OnionShare. Look through all of the sections first to see if anything answers your questions.
hr: Pronaći ćeš upute za korištenje programa OnionShare. Najprije pregledaj sve odjeljke i provjeri, odgovara li nešto na tvoja pitanja.

en: Check the GitHub Issues
hr: Pregledaj GitHub probleme

en: Submit an Issue Yourself
hr: Prijavi problem

en: Join our Keybase Team
hr: Pridruži se našem Keybase timu
