OnionShare 2.3 - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Connecting to Tor
hr: Povezivanje s Torom

en: Try again without a bridge
hr: Pokušaj ponovo bez mosta

en: Automatically determine my country from my IP address for bridge settings
hr: Automatski odredi moju zemlju na osnovi moje IP adrese za postavke mosta

en: Manually select my country for bridge settings
hr: Ručno odaberi moju zemlju za postavke mosta

en: If you choose the "Try again without a bridge" option, OnionShare will retry connecting to Tor like normal, without attempting to bypass censorship.
hr: Ako odabereš opciju „Pokušaj ponovno bez mosta”, OnionShare će se ponovo pokušati povezati s Torom kao i obično, bez pokušaja zaobilaženja cenzure.

en: Manually configure Tor settings
hr: Ručno konfiguriranje Tor postavki

en: Use the Tor version built into OnionShare
hr: Koristi verziju Tora koja je ugrađena u OnionShareu

en: Attempt auto-configuration with Tor Browser
hr: Pokušaj automatsku konfiguraciju s Tor preglednikom

en: Using a system ``tor`` in Windows
hr: Korištenje ``tor`` sustava u Windows sustavu

en: Using a system ``tor`` in macOS
hr: Korištenje ``tor`` sustava u macOS sustavu

en: Using a system ``tor`` in Linux
hr: Korištenje ``tor`` sustava u Linux sustavu
