OnionShare 2.6.1 - en to kab translation catalogue (9 entries)

en: Installation
kab: Asebded

en: Windows or macOS
kab: Windows neɣ macOS

en: You can download OnionShare for Windows and macOS from the `OnionShare website <https://onionshare.org/>`_.
kab: Tzemreḍ ad d-tzedmeḍ OnionShare i Windows akked macOS seg `usmel web n OnionShare <https://onionshare.org/>`_.

en: Manual Flatpak Installation
kab: Asbeddi s ufus n Flatpak

en: Signing key
kab: Tasarut n uzmul

en: Verifying
kab: Asenqed

en: For Windows::
kab: I Windows::

en: For macOS::
kab: I macOS::

en: For Linux::
kab: I Linux::
