OnionShare 2.5 - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Advanced Usage
km: ការប្រើប្រាស់កម្រិតខ្ពស់

en: Save Tabs
km: រក្សាទុកផ្ទាំង

en: Turn Off Private Key
km: បិទកូនសោសម្ងាត់

en: By default, all OnionShare services are protected with a private key, which Tor calls "client authentication".
km: តាមលំនាំដើម គ្រប់សេវាកម្ម OnionShare ត្រូវបានការពារជាមួយនឹងកូនសោសម្ងាត់ ដែល Tor ហៅថា "យថាភូកម្មរបស់អ្នកប្រើប្រាស់"។

en: Custom Titles
km: ចំណងជើងផ្ទាល់ខ្លួន

en: Scheduled Times
km: ពេលវេលាដែលបានកំណត់

en: OnionShare supports scheduling exactly when a service should start and stop. Before starting a server, click "Show advanced settings" in its tab and then check the boxes next to either "Start onion service at scheduled time", "Stop onion service at scheduled time", or both, and set the respective desired dates and times.
km: OnionShare គាំទ្រការកំណត់ពេលវេលាជាក់លាក់នៅពេលសេវាកម្មមួយគួរចាប់ផ្ដើម និងបញ្ចប់។ មុនពេលចាប់ផ្ដើមម៉ាស៊ីនមេ សូមចុច "បង្ហាញការកំណត់កម្រិតខ្ពស់" នៅក្នុងផ្ទាំងរបស់វា ហើយបន្ទាប់មកធីកប្រអប់នៅជាប់នឹង "ចាប់ផ្ដើមសេវាកម្ម onion នៅពេលវេលាដែលបានកំណត់" ឬ "បញ្ឈប់សេវាកម្ម onion នៅពេលវេលាដែលបានកំណត់" ឬទាំងពីរ ហើយកំណត់កាលបរិច្ចេទដែលចង់បាន។

en: Command-line Interface
km: ផ្ទៃឃ្លាបញ្ជា

en: In addition to its graphical interface, OnionShare has a command-line interface.
km: OnionShare មានផ្ទៃឃ្លាបញ្ជាមួយបន្ថែមពីលើផ្ទាំងក្រាហ្វិករបស់វា។

en: You can install just the command-line version of OnionShare using ``pip3``::
km: អ្នកអាចដំឡើងកំណែឃ្លាបញ្ជានៃ OnionShare ដោយប្រើប្រាស់ ``pip3``::

en: Note that you will also need the ``tor`` package installed. In macOS, install it with: ``brew install tor``
km: ចំណាំថា អ្នកក៏នឹងត្រូវការដំឡើងកញ្ចប់ ``tor``។ នៅក្នុង macOS សូមដំឡើងវាដោយ: ``brew install tor``

en: Then run it like this::
km: បន្ទាប់មក ដំណើរការវាដូចនេះ::

en: Usage
km: ការប្រើប្រាស់
