OnionShare 2.5 - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Installation
lt: Įdiegimas

en: Windows or macOS
lt: Windows arba macOS

en: You can download OnionShare for Windows and macOS from the `OnionShare website <https://onionshare.org/>`_.
lt: „OnionShare“, skirtą „Windows“ ir „MacOS“, galite atsisiųsti iš `OnionShare“ svetainės <https://onionshare.org/>`_.

en: **Install OnionShare using Flatpak**: https://flathub.org/apps/details/org.onionshare.OnionShare
lt: **Įdiekite „OnionShare“ naudodami „Flatpak“**: https://flathub.org/apps/details/org.onionshare.OnionShare

en: You can also download and install PGP-signed ``.flatpak`` or ``.snap`` packages from https://onionshare.org/dist/ if you prefer.
lt: Jei pageidaujate, galite atsisiųsti ir įdiegti PGP pasirašytus ``.flatpak`` arba ``.snap`` paketus iš https://onionshare.org/dist/.

en: Command-line only
lt: Tik komandine eilute

en: Verifying PGP signatures
lt: PGP parašų tikrinimas

en: You can verify that the package you download is legitimate and hasn't been tampered with by verifying its PGP signature. For Windows and macOS, this step is optional and provides defense in depth: the OnionShare binaries include operating system-specific signatures, and you can just rely on those alone if you'd like.
lt: Galite patikrinti, ar atsisiunčiamas paketas yra teisėtas ir ar jis nebuvo sugadintas, patikrinę jo PGP parašą. Sistemoms „Windows“ ir „MacOS“ šis veiksmas yra neprivalomas ir užtikrina gilią apsaugą: „OnionShare“ dvejetainiai failai apima konkrečiai operacinei sistemai būdingus parašus ir, jei norite, galite pasikliauti vien tik jais.

en: Signing key
lt: Pasirašymo raktas

en: Packages are signed by Micah Lee, the core developer, using his PGP public key with fingerprint ``927F419D7EC82C2F149C1BD1403C2657CD994F73``. You can download Micah's key `from the keys.openpgp.org keyserver <https://keys.openpgp.org/vks/v1/by-fingerprint/927F419D7EC82C2F149C1BD1403C2657CD994F73>`_.
lt: Paketus pasirašo pagrindinis kūrėjas Micah Lee, naudodamas savo viešąjį PGP raktą su piršto atspaudu ``927F419D7EC82C2F149C1BD1403C2657CD994F73``. Micah raktą galite atsisiųsti `iš keys.openpgp.org raktų serverio <https://keys.openpgp.org/vks/v1/by-fingerprint/927F419D7EC82C2F149C1BD1403C2657CD994F73>`_.

en: You must have GnuPG installed to verify signatures. For macOS you probably want `GPGTools <https://gpgtools.org/>`_, and for Windows you probably want `Gpg4win <https://www.gpg4win.org/>`_.
lt: Norėdami patikrinti parašus, turite turėti įdiegtą GnuPG. Jei naudojate „MacOS“, tikriausiai norėsite `GPGTools <https://gpgtools.org/>`_, o „Windows“ – `Gpg4win <https://www.gpg4win.org/>`_.

en: Signatures
lt: Parašai

en: Verifying
lt: Patikrinimas

en: Once you have imported Micah's public key into your GnuPG keychain, downloaded the binary and ``.asc`` signature, you can verify the binary in a terminal like this:
lt: Importavę Micah viešąjį raktą į savo „GnuPG“ raktų pakabuką, atsisiuntę dvejetainį ir ``.asc`` parašą, galėsite patvirtinti dvejetainį „macOS“ terminalą, pavyzdžiui:

en: For Linux::
lt: Linux::

en: The expected output looks like this::
lt: Laukiama išvestis atrodo taip::

en: If you want to learn more about verifying PGP signatures, the guides for `Qubes OS <https://www.qubes-os.org/security/verifying-signatures/>`_ and the `Tor Project <https://support.torproject.org/tbb/how-to-verify-signature/>`_ may be useful.
lt: Jei norite sužinoti daugiau apie PGP parašų tikrinimą, peržiūrėkite `Qubes OS <https://www.qubes-os.org/security/verifying-signatures/>`_ ir `Tor Project <https://support. .torproject.org/tbb/how-to-verify-signature/>`_ gali būti naudinga.
