OnionShare 2.3 - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Getting Help
nl: Hulp krijgen

en: Read This Website
nl: Lees deze website

en: You will find instructions on how to use OnionShare. Look through all of the sections first to see if anything answers your questions.
nl: U vindt hier instructies over hoe u OnionShare kunt gebruiken. Kijk eerst alle secties door om te zien of iets uw vragen beantwoordt.

en: Check the GitHub Issues
nl: Controleer de issues op GitHub

en: If it isn't on the website, please check the `GitHub issues <https://github.com/micahflee/onionshare/issues>`_. It's possible someone else has encountered the same problem and either raised it with the developers, or maybe even posted a solution.
nl: Als het niet op de website staat, kijk dan op de `GitHub issues <https://github.com/micahflee/onionshare/issues>`_. Het is mogelijk dat iemand anders hetzelfde probleem heeft ondervonden en het heeft aangekaart bij de ontwikkelaars, of misschien zelfs een oplossing heeft gepost.

en: Submit an Issue Yourself
nl: Dien zelf een probleem in

en: Join our Keybase Team
nl: Word lid van ons Keybase-team

en: See :ref:`collaborating` on how to join the Keybase team used to discuss the project.
nl: Zie :ref:'samenwerken' over hoe je lid wordt van het Keybase-team dat wordt gebruikt om het project te bespreken.
