OnionShare 2.3 - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Getting Help
sk: Získanie pomoci

en: If you need help with OnionShare, please follow the instructions below.
sk: Ak potrebujete pomoc s OnionShare, postupujte podľa pokynov nižšie.

en: Read this website
sk: Prečítajte si túto webovú stránku

en: This website is full of instructions on how to use OnionShare. Look through all of the sections first to see if it answers your questions.
sk: Táto webová stránka je plná pokynov, ako používať OnionShare. Najprv si prezrite všetky sekcie a zistite, či odpovedá na vaše otázky.

en: Check the GitHub issues
sk: Skontrolujte problémy na GitHube

en: If you can't find a solution in this website, please check the `GitHub issues <https://github.com/micahflee/onionshare/issues>`_. It's possible that someone else has encountered the same problem and has either raised it with the developers, or maybe even posted a solution.
sk: Ak nenájdete riešenie na tomto webe, pozrite si `Problémy na GitHube <https://github.com/micahflee/onionshare/issues>` _. Je možné, že sa s rovnakým problémom stretol niekto iný a buď naň upozornil vývojárov, alebo dokonca zverejnil riešenie.

en: Submit an issue yourself
sk: Odošlite problém sami

en: If you can't find a solution to your problem, or you wish to ask a question or suggest a new feature, please `submit an issue <https://github.com/micahflee/onionshare/issues/new>`_. This requires `creating an GitHub account <https://help.github.com/articles/signing-up-for-a-new-github-account/>`_.
sk: Ak nenájdete riešenie svojho problému alebo chcete položiť otázku alebo navrhnúť novú funkciu, `pošlite problém <https://github.com/micahflee/onionshare/issues/new>` _. To si vyžaduje `vytvorenie účtu GitHub <https://help.github.com/articles/signing-up-for-a-new-github-account/>` _.

en: Join our Keybase team
sk: Pripojte sa k nášmu tímu Keybase

en: See :ref:`collaborating` for instructions on how to join our Keybase team that we use to discuss the project.
sk: Pozri :ref:`collaborating` pre pokyny, ako sa pripojiť k nášmu tímu Keybase, ktorý používame na diskusiu o projekte.
