OnionShare 2.3 - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Getting Help
sv: Få hjälp

en: Read This Website
sv: Läs den här webbsidan

en: You will find instructions on how to use OnionShare. Look through all of the sections first to see if anything answers your questions.
sv: Du hittar instruktioner om hur du använder OnionShare. Titta igenom alla avsnitt först för att se om något svarar på dina frågor.

en: Check the GitHub Issues
sv: Kolla GitHub-ärenden

en: Submit an Issue Yourself
sv: Posta ett ärende själv

en: Join our Keybase Team
sv: Gå med i vår Keybase-grupp

en: See :ref:`collaborating` on how to join the Keybase team used to discuss the project.
sv: Se :ref:`collaborating` om hur du går med i Keybase-gruppen som används för att diskutera projektet.
