OnionShare 2.3 - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Getting Help
tr: Yardım Almak

en: Read This Website
tr: Bu Web Sitesini Okuyun

en: You will find instructions on how to use OnionShare. Look through all of the sections first to see if anything answers your questions.
tr: Burada OnionShare uygulamasının nasıl kullanılacağına ilişkin yönergeleri bulabilirsiniz. Önce sorularınızın yanıtlarının olup olmadığını görmek için tüm bölümlere bakın.

en: Check the GitHub Issues
tr: GitHub Sorunlarına Bakın

en: If it isn't on the website, please check the `GitHub issues <https://github.com/onionshare/onionshare/issues>`_. It's possible someone else has encountered the same problem and either raised it with the developers, or maybe even posted a solution.
tr: Sorunuz web sitesinde yoksa, lütfen `GitHub sorunlarına <https://github.com/onionshare/onionshare/issues>`_ bakın. Bir başkası aynı sorunla karşılaşmış ve bunu geliştiricilere iletmiş, hatta bir çözüm göndermiş olabilir.

en: Submit an Issue Yourself
tr: Kendiniz Bir Sorun Gönderin

en: If you are unable to find a solution, or wish to ask a question or suggest a new feature, please `submit an issue <https://github.com/onionshare/onionshare/issues/new>`_. This requires `creating a GitHub account <https://help.github.com/articles/signing-up-for-a-new-github-account/>`_.
tr: Bir çözüm bulamıyorsanız veya bir soru sormak ya da yeni bir özellik önermek istiyorsanız, lütfen `bir sorun oluşturun <https://github.com/onionshare/onionshare/issues/new>`_. Bunun için, `bir GitHub hesabı <https://help.github.com/articles/signing-up-for-a-new-github-account/>`_ açmanız gerektirir.

en: Join our Keybase Team
tr: Keybase Takımımıza Katılın

en: See :ref:`collaborating` on how to join the Keybase team used to discuss the project.
tr: Projeyi tartışmak için kullandığımız Keybase takımımıza nasıl katılacağınızla ilgili :ref:`collaborating` bölümüne bakın.
