OnionShare 2.3 - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Getting Help
uk: Довідка

en: Read This Website
uk: Ознайомтеся з цим вебсайтом

en: You will find instructions on how to use OnionShare. Look through all of the sections first to see if anything answers your questions.
uk: Цей вебсайт містить настанови щодо користування OnionShare. Спочатку перегляньте всі розділи, щоб дізнатися, чи містять вони відповіді на ваші запитання.

en: Check the GitHub Issues
uk: Перегляньте наявні проблеми на GitHub

en: If it isn't on the website, please check the `GitHub issues <https://github.com/onionshare/onionshare/issues>`_. It's possible someone else has encountered the same problem and either raised it with the developers, or maybe even posted a solution.
uk: Якщо на цьому вебсайті не описано вашої проблеми, перегляньте `GitHub issues <https://github.com/onionshare/onionshare/issues>`_. Можливо, хтось інший зіткнувся з тією ж проблемою та запитав про неї у розробників, або, можливо, навіть опублікував як її виправити.

en: Submit an Issue Yourself
uk: Повідомте про ваду

en: If you are unable to find a solution, or wish to ask a question or suggest a new feature, please `submit an issue <https://github.com/onionshare/onionshare/issues/new>`_. This requires `creating a GitHub account <https://help.github.com/articles/signing-up-for-a-new-github-account/>`_.
uk: Якщо не можете знайти як виправити свою проблему або хочете запитати чи запропонувати нову функцію, `створіть обговорення <https://github.com/micahflee/onionshare/issues/new>`_. Для цього потрібно `створити обліковий запис GitHub <https://help.github.com/articles/signing-up-for-a-new-github-account/>`_.

en: Join our Keybase Team
uk: Долучайтесь до нашої команди Keybase

en: See :ref:`collaborating` on how to join the Keybase team used to discuss the project.
uk: Читайте про :ref:`співпрацю`, щоб отримати вказівки щодо приєднання до нашої команди Keybase, де ми обговорюємо проєкт.
