Openbox 3.4.7 - en to cs translation catalogue (88 entries)

en: Invalid action "%s" requested. No such action exists.
cs: Požadována neplatná činnost "%s". Žádná taková činnost neexistuje.

en: No
cs: Ne

en: Yes
cs: Ano

en: Execute
cs: Spustit

en: Failed to convert the path "%s" from utf8
cs: Nepodařilo se převést cestu "%s" z UTF-8

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Exit
cs: Konec

en: Are you sure you want to log out?
cs: Opravdu se chcete odhlásit?

en: Log Out
cs: Odhlásit

en: Are you sure you want to exit Openbox?
cs: Opravdu chcete ukončit Openbox?

en: Exit Openbox
cs: Ukončit Openbox

en: Unnamed Window
cs: Nepojmenované okno

en: Killing...
cs: Ukončuje se...

en: Not Responding
cs: Neodpovídá

en: The window "%s" does not seem to be responding.  Do you want to force it to exit by sending the %s signal?
cs: Okno "%s" neodpovídá. Chcete jej ukončit signálem %s?

en: End Process
cs: Ukončit proces

en: The window "%s" does not seem to be responding.  Do you want to disconnect it from the X server?
cs: Okno "%s" neodpovídá. Chcete jej odpojit od X serveru?

en: Disconnect
cs: Odpojit

en: Go there...
cs: Jít tam...

en: Manage desktops
cs: Spravovat plochy

en: _Add new desktop
cs: _Přidat novou plochu

en: _Remove last desktop
cs: _Odstranit poslední plochu

en: Windows
cs: Okna

en: Desktops
cs: Plochy

en: All desktops
cs: Všechny plochy

en: _Layer
cs: Vrs_tva

en: Always on _top
cs: Vždy na_vrchu

en: _Normal
cs: _Normální

en: Always on _bottom
cs: Vždy ve_spodu

en: _Send to desktop
cs: _Poslat na plochu

en: Client menu
cs: Nabídka klienta

en: R_estore
cs: _Obnovit

en: _Move
cs: Přes_unout

en: Resi_ze
cs: Veli_kost

en: Ico_nify
cs: Mi_nimalizovat

en: Ma_ximize
cs: Ma_ximalizovat

en: _Roll up/down
cs: S_rolovat/Vyrolovat

en: Un/_Decorate
cs: O_ddekorovat/Dekorovat

en: _Close
cs: _Zavřít

en: Invalid context "%s" in mouse binding
cs: Neplatný kontext "%s" v nastavení myši

en: Invalid button "%s" specified in config file
cs: Neplatné tlačítko "%s" v konfiguračním souboru

en: Close
cs: Zavřít

en: Conflict with key binding in config file
cs: Konflikt klávesových zkratek v konfiguračním souboru

en: Unable to find a valid menu file "%s"
cs: Nepodařilo se najít platný soubor nabídky "%s"

en: Failed to execute command for pipe-menu "%s": %s
cs: Nepodařilo se spustit příkaz pro pipe-menu "%s": %s

en: Invalid output from pipe-menu "%s"
cs: Neplatný výstup z pipe-menu "%s"

en: Attempted to access menu "%s" but it does not exist
cs: Pokus o přístup k nabídce "%s", která ale neexistuje

en: More...
cs: Více...

en: Invalid button "%s" in mouse binding
cs: Neplatné tlačítko "%s" v nastavení myši

en: Unable to change to home directory "%s": %s
cs: Nepodařilo se přejít do domovského adresáře "%s": %s

en: Failed to open the display from the DISPLAY environment variable.
cs: Nepodařilo se otevřít displej z proměnné prostředí DISPLAY.

en: Failed to initialize the obrender library.
cs: Nepodařilo se inicializovat knihovnu obrender.

en: X server does not support locale.
cs: X server nepodporuje lokalizaci.

en: Cannot set locale modifiers for the X server.
cs: Nelze nastavit modifikátory lokalizace pro X server.

en: Unable to find a valid config file, using some simple defaults
cs: Nepodařilo se najít platný konfigurační soubor, pokračuje se s výchozím nastavením

en: One or more XML syntax errors were found while parsing the Openbox configuration files.  See stdout for more information.  The last error seen was in file "%s" line %d, with message: %s
cs: Při načítání konfiguračních souborů nalezena jedna nebo více syntaktických chyb, více informací najdete na standardním výstupu. Poslední zaznamenaná chyba je v souboru "%s" na řádku %d, se zprávou: %s

en: Unable to load a theme.
cs: Nepodařilo se načíst motiv.

en: Openbox Syntax Error
cs: Chyba syntaxe Openboxu

en: Restart failed to execute new executable "%s": %s
cs: Při restartu se nepodařilo spustit nový program "%s": %s

en: Syntax: openbox [options]
cs: Syntaxe: openbox [přepínače]

en: 
    Options:
cs: 
    Přepínače:

en:   --help              Display this help and exit
cs:   --help              Zobrazit tuto nápovědu a skončit

en:   --version           Display the version and exit
cs:   --version           Zobrazit verzi a skončit

en:   --replace           Replace the currently running window manager
cs:   --replace           Nahradit běžícího správce oken

note: TRANSLATORS: if you translate "FILE" here, make sure to keep the "Specify..." aligned still, if you have to, make a new line with \n and 22 spaces. It's fine to leave it as FILE though.
en:   --config-file FILE  Specify the path to the config file to use
cs:   --config-file FILE  Cesta ke konfiguračnímu souboru

en:   --sm-disable        Disable connection to the session manager
cs:   --sm-disable        Nepřipojovat se ke správci sezení

en: 
    Passing messages to a running Openbox instance:
cs: 
    Zasílání zpráv běžící instanci Openboxu:

en:   --reconfigure       Reload Openbox's configuration
cs:   --reconfigure       Znovu načíst konfiguraci Openboxu

en:   --restart           Restart Openbox
cs:   --restart           Restartovat Openbox

en:   --exit              Exit Openbox
cs:   --exit              Ukončit Openbox

en: 
    Debugging options:
cs: 
    Ladicí přepínače:

en:   --sync              Run in synchronous mode
cs:   --sync              Spustit v synchronním módu

en:   --debug             Display debugging output
cs:   --debug             Zobrazit ladící výstup

en:   --debug-focus       Display debugging output for focus handling
cs:   --debug-focus       Zobrazit ladící výstup pro aktivaci oken

en:   --debug-xinerama    Split the display into fake xinerama screens
cs:   --debug-xinerama    Rozdělit displej na falešné obrazovky xinerama

en: 
    Please report bugs at %s
cs: 
    Prosím, hlaste chyby anglicky na %s

en: %s requires an argument
cs: %s vyžaduje argument

en: Invalid command line argument "%s"
cs: Neplatný argument příkazového řádku "%s"

en: A window manager is already running on screen %d
cs: Na obrazovce %d již nějaký správce oken běží

en: Could not acquire window manager selection on screen %d
cs: Nepodařilo se převzít správu oken na obrazovce %d

en: The WM on screen %d is not exiting
cs: Správce oken na obrazovce %d odmítá skončit

note: TRANSLATORS: If you need to specify a different order of the arguments, you can use %1$d for the first one and %2$d for the second one. For example, "The current session has %2$d desktops, but Openbox is configured for %1$d ..."
en: Openbox is configured for %d desktop, but the current session has %d.  Overriding the Openbox configuration. | Openbox is configured for %d desktops, but the current session has %d.  Overriding the Openbox configuration.
cs[0]: Openbox je konfigurován pro %d plochu, ale současné sezení jich má %d. Konfigurace Openboxu bude změněna.
cs[1]: Openbox je konfigurován pro %d plochy, ale současné sezení jich má %d. Konfigurace Openboxu bude změněna.
cs[2]: Openbox je konfigurován pro %d ploch, ale současné sezení jich má %d. Konfigurace Openboxu bude změněna.

en: desktop %i
cs: plochu %i

en: Running %s
cs: Spouští se %s

en: Invalid modifier key "%s" in key/mouse binding
cs: Neplatný modifikátor "%s" v nastavení klávesnice/myši

en: Invalid key code "%s" in key binding
cs: Neplatný kód klávesy "%s" v nastavení

en: Invalid key name "%s" in key binding
cs: Neplatné jméno klávesy "%s" v nastavení

en: Requested key "%s" does not exist on the display
cs: Požadovaná klávesa "%s" na displeji neexistuje
