Openbox 3.4.11.1 - en to et translation catalogue (91 entries)

en: Invalid action "%s" requested. No such action exists.
et: Taotleti kehtetut käsklust "%s". Sellist käsklust pole olemas.

en: No
et: Ei

en: Yes
et: Jah

en: Execute
et: Käivita

en: Failed to convert the path "%s" from utf8
et: Raja "%s" ümberkodeerimine UTF8-st ebaõnnestus

en: Cancel
et: Katkesta

en: Exit
et: Välju

en: Are you sure you want to log out?
et: Kas oled kindel, et soovid välja logida?

en: Log Out
et: Logi välja

en: Are you sure you want to exit Openbox?
et: Kas oled kindel, et soovid OpenBoxist väljuda?

en: Exit Openbox
et: Välju Openbox-st

en: Unnamed Window
et: Nimetu aken

en: Killing...
et: Tapan...

en: Not Responding
et: Ei vasta

en: The window "%s" does not seem to be responding.  Do you want to force it to exit by sending the %s signal?
et: Paistab, et aken "%s" ei vasta enam. Kas soovid teda jõuga väljuma sundida saates %s signaali?

en: End Process
et: Lõpeta protsess

en: The window "%s" does not seem to be responding.  Do you want to disconnect it from the X server?
et: Paistab, et aken "%s" ei vasta enam. Kas soovid ta X serverist lahti ühendada?

en: Disconnect
et: Ühenda lahti

en: Go there...
et: Mine sinna...

en: Manage desktops
et: Halda töölaudu

en: _Add new desktop
et: _Lisa uus töölaud

en: _Remove last desktop
et: _Eemalda viimane töölaud

en: Windows
et: Aknad

en: Desktops
et: Töölauad

en: All desktops
et: Kõik töölauad

en: _Layer
et: _Kiht

en: Always on _top
et: Aken teiste _peal

en: _Normal
et: _Normaalne

en: Always on _bottom
et: Aken teiste _all

en: _Send to desktop
et: _Saada töölauale

en: Client menu
et: Kliendi menüü

en: R_estore
et: _Taasta

en: _Move
et: _Liiguta

en: Resi_ze
et: Muuda _suurust

en: Ico_nify
et: Muuda _ikooniks

en: Ma_ximize
et: Ma_ksimeeri

en: _Roll up/down
et: _Rulli üles/alla

en: Un/_Decorate
et: Äär_ed sisse/välja

en: _Close
et: S_ulge

en: Invalid context "%s" in mouse binding
et: Vigane kontekst "%s" hiire kiirklahvides

en: Invalid button "%s" specified in config file
et: Vigane nupp "%s" määratud seadistuste failis

en: Unable to make directory '%s': %s
et: Kausta '%s' tegemine ebaõnnestus: %s

en: Close
et: Sulge

en: Conflict with key binding in config file
et: Konflikt kiirklahviga seadistuste failis

en: Unable to find a valid menu file "%s"
et: Ei suudetud leida kehtivat menüüfaili "%s"

en: Failed to execute command for pipe-menu "%s": %s
et: Ei suudetud käivitada torumenüü "%s" käsku: %s

en: Invalid output from pipe-menu "%s"
et: Vigane väljund torumenüüst "%s"

en: Attempted to access menu "%s" but it does not exist
et: Üritati ligi pääseda menüüle "%s", aga seda pole olemas

en: More...
et: Rohkem...

en: Invalid button "%s" in mouse binding
et: Vigane nupp "%s" hiire kiirklahvides

en: Unable to change to home directory "%s": %s
et: Ei suudetud siseneda kodukataloogi "%s": %s

en: Failed to open the display from the DISPLAY environment variable.
et: DISPLAY keskkonnamuutujas oleva ekraani avamine ebaõnnestus.

en: Failed to initialize the obrender library.
et: Obrender-damise teegi käivitamine ebaõnnestus.

en: X server does not support locale.
et: X server ei toeta lokaati.

en: Cannot set locale modifiers for the X server.
et: Ei suudetud sättida lokaadimuutujaid X serveri jaoks.

en: Unable to find a valid config file, using some simple defaults
et: Kehtiva seadistuste faili leidmine ebaõnnestus, kasutatakse lihtsaid vaikimisi seadeid

en: One or more XML syntax errors were found while parsing the Openbox configuration files.  See stdout for more information.  The last error seen was in file "%s" line %d, with message: %s
et: Üks või enam XML süntaki viga leiti Openboxi seadistuse faili parsides. Rohkem infot leiad stdout-st. Viimane viga oli failis "%s", real %d ja sõnum oli: %s

en: Unable to load a theme.
et: Teema laadimine ebaõnnestus.

en: Openbox Syntax Error
et: Openboxi süntaksi viga

en: Restart failed to execute new executable "%s": %s
et: Taaskäivitusel ebaõnnestus uue käivitusfaili "%s" käivitamine: %s

en: Copyright (c)
et: Autoriõigused (c)

en: Syntax: openbox [options]
et: Süntaks: openbox [seaded]

en: 
    Options:
et: 
    Seaded:

en:   --help              Display this help and exit
et:   --help              Selle abi kuvamine ja väljumine

en:   --version           Display the version and exit
et:   --version           Versiooni kuvamine ja väljumine

en:   --replace           Replace the currently running window manager
et:   --replace           Hetkel töötava aknahalduri asendamine

note: TRANSLATORS: if you translate "FILE" here, make sure to keep the "Specify..." aligned still, if you have to, make a new line with \n and 22 spaces. It's fine to leave it as FILE though.
en:   --config-file FILE  Specify the path to the config file to use
et:   --config-file FAIL Määra kasutatava seadistuste faili teekond

en:   --sm-disable        Disable connection to the session manager
et:   --sm-disable        Seansihalduriga ühenduse keelamine

en: 
    Passing messages to a running Openbox instance:
et: 
    Jooksvale Openboxi seansile sõnumite edastamine:

en:   --reconfigure       Reload Openbox's configuration
et:   --reconfigure       Openboxi konfiguratsioon uuesti laadimine

en:   --restart           Restart Openbox
et:   --restart           Openboxi taaskäivitamine

en:   --exit              Exit Openbox
et:   --exit              Välju Openbox-st

en: 
    Debugging options:
et: 
    Silumise seaded:

en:   --sync              Run in synchronous mode
et:   --sync              Sünkroonselt jooksutamine

en:   --debug             Display debugging output
et:   --debug             Silumisväljundi kuvamine

en:   --debug-focus       Display debugging output for focus handling
et:   --debug-focus       Fookusekäsitluse siluriväljundi kuvamine

en:   --debug-xinerama    Split the display into fake xinerama screens
et:   --debug-xinerama    Ekraani võlts-Xinerama ekraanideks jagamine

en: 
    Please report bugs at %s
et: 
    Palun teata vigadest siia %s

en: %s requires an argument
et: %s nõuab argumenti

en: Invalid command line argument "%s"
et: Vigane käsurea argument "%s"

en: A window manager is already running on screen %d
et: Ekraanil %d juba jookseb aknahaldur

en: Could not acquire window manager selection on screen %d
et: Ei suuda hankida aknahaldurite loetelu ekraanil %d

en: The WM on screen %d is not exiting
et: Aknahaldur ekraanil %d ei sulgu

note: TRANSLATORS: If you need to specify a different order of the arguments, you can use %1$d for the first one and %2$d for the second one. For example, "The current session has %2$d desktops, but Openbox is configured for %1$d ..."
en: Openbox is configured for %d desktop, but the current session has %d.  Overriding the Openbox configuration. | Openbox is configured for %d desktops, but the current session has %d.  Overriding the Openbox configuration.
et[0]: Openbox on seadistatud %d töölauale, aga aktiivsel seansil on %d. Tühistan Openboxi seadistuse.
et[1]: Openbox on seadistatud %d töölauale, aga aktiivsel seansil on %d. Tühistan Openboxi seadistuse.

en: desktop %i
et: töölaud %i

en: Running %s
et: Jooksev %s

en: Invalid modifier key "%s" in key/mouse binding
et: Vigane muutujaklahv "%s" hiire/klaviatuuri kiirklahvides

en: Invalid key code "%s" in key binding
et: Vigane klahvikood "%s" kiirklahvil

en: Invalid key name "%s" in key binding
et: Vigane klahvinimi "%s" kiirklahvil

en: Requested key "%s" does not exist on the display
et: Soovitud klahvi "%s" ei ole sellel ekraanil

en: OK
et: Sobib
