Openbox 3.4.7.2 - en to hr translation catalogue (90 entries)

en: Invalid action "%s" requested. No such action exists.
hr: Nevažeća akcija "%s" zatražena. Takva akcija ne postoji.

en: No
hr: Ne

en: Yes
hr: Da

en: Execute
hr: Izvrši

en: Failed to convert the path "%s" from utf8
hr: Neuspio pokušaj pretvorbe putanje "%s" iz utf8

en: Cancel
hr: Odustani

en: Exit
hr: Izađi

en: Are you sure you want to log out?
hr: Jeste li sigurni da se želite odjaviti?

en: Log Out
hr: Odjava

en: Are you sure you want to exit Openbox?
hr: Jeste li sigurni da želite zatvoriti Openbox?

en: Exit Openbox
hr: Zatvori Openbox

en: Unnamed Window
hr: Neimenovan Prozor

en: Killing...
hr: Ubijanje...

en: Not Responding
hr: Ne Odgovara

en: The window "%s" does not seem to be responding.  Do you want to force it to exit by sending the %s signal?
hr: Prozor "%s" ne reagira. Želite li forsirati izlaženje šaljući %s signal?

en: End Process
hr: Završetak Procesa

en: The window "%s" does not seem to be responding.  Do you want to disconnect it from the X server?
hr: Prozor "%s" ne reagira. Želite li prekinuti njegovu vezu sa X serverom?

en: Disconnect
hr: Prekid veze

en: Go there...
hr: Idi tamo...

en: Manage desktops
hr: Upravljanje radnim površinama

en: _Add new desktop
hr: _Dodaj novu radnu površinu

en: _Remove last desktop
hr: _Ukloni zadnju radnu površinu

en: Windows
hr: Prozori

en: Desktops
hr: Radne Površine

en: All desktops
hr: Sve radne površine

en: _Layer
hr: _Sloj

en: Always on _top
hr: Uvijek na _vrhu

en: _Normal
hr: _Normalno

en: Always on _bottom
hr: Uvijek na _dnu

en: _Send to desktop
hr: Pošalji na _radnu površinu

en: Client menu
hr: Izbornik klijenta

en: R_estore
hr: O_bnovi

en: _Move
hr: _Pomicanje

en: Resi_ze
hr: Prom_jena veličine

en: Ico_nify
hr: Mi_nimizacija

en: Ma_ximize
hr: M_aksimizacija

en: _Roll up/down
hr: _Okretanje gore/dolje

en: Un/_Decorate
hr: Ne/_Dekoriranje

en: _Close
hr: _Zatvori

en: Invalid context "%s" in mouse binding
hr: Nevažeći kontekst "%s" u povezivanju miša

en: Invalid button "%s" specified in config file
hr: Nevažeće dugme "%s" specificirano u konfiguracijskoj datoteci

en: Unable to make directory '%s': %s
hr: Ne mogu stvoriti direktorij '%s': %s

en: Close
hr: Zatvori

en: Conflict with key binding in config file
hr: Konflikt sa povezivanjem tipki u konfiguracijskoj datoteci

en: Unable to find a valid menu file "%s"
hr: Ne mogu pronaći važeću datoteku izbornika "%s"

en: Failed to execute command for pipe-menu "%s": %s
hr: Neuspio pokušaj izvršavanja naredbe za cijev-izbornik "%s": %s

en: Invalid output from pipe-menu "%s"
hr: Nevažeći izlaz za cijev-izbornik "%s"

en: Attempted to access menu "%s" but it does not exist
hr: Pokušavam pristupiti izborniku "%s" ali on ne postoji

en: More...
hr: Više...

en: Invalid button "%s" in mouse binding
hr: Nevažeće dugme "%s" u povezivanju miša

en: Unable to change to home directory "%s": %s
hr: Ne mogu doći u home direktorij "%s": %s

en: Failed to open the display from the DISPLAY environment variable.
hr: Neuspio pokušaj otvaranja zaslona iz DISPLAY varijable okruženja.

en: Failed to initialize the obrender library.
hr: Neuspio pokušaj inicijalizacije obrender biblioteke.

en: X server does not support locale.
hr: X server ne podržava lokalno.

en: Cannot set locale modifiers for the X server.
hr: Ne mogu postaviti lokalne modifikatore za X server.

en: Unable to find a valid config file, using some simple defaults
hr: Ne mogu pronaći važeću konfiguracijsku datoteku, koriteći neke jednostavne standarde

en: One or more XML syntax errors were found while parsing the Openbox configuration files.  See stdout for more information.  The last error seen was in file "%s" line %d, with message: %s
hr: Jedna ili više XML pogreški u sintaksi su pronađene prilikom analize Openbox konfiguracijskih datoteka. Pogledajte stdout za više informacija. Zadnja pogreška je u datoteci "%s" u liniji %d, sa porukom: %s

en: Unable to load a theme.
hr: Ne mogu pokrenuti temu.

en: Openbox Syntax Error
hr: Openbox Pogreška u Sintaksi

en: Restart failed to execute new executable "%s": %s
hr: Restart je bio neusješan za izvršenje novog izvršnog "%s": %s

en: Syntax: openbox [options]
hr: Sintaksa: openbox [opcije]

en: 
    Options:
hr: 
    Opcije:

en:   --help              Display this help and exit
hr:   --help              Prikazuje ovu pomoć i izlazi

en:   --version           Display the version and exit
hr:   --version           Prikazuje verziju i izlazi

en:   --replace           Replace the currently running window manager
hr:   --replace           Zamjenjuje trenutno pokrenut upravitelj prozora

note: TRANSLATORS: if you translate "FILE" here, make sure to keep the "Specify..." aligned still, if you have to, make a new line with \n and 22 spaces. It's fine to leave it as FILE though.
en:   --config-file FILE  Specify the path to the config file to use
hr:   --config-file FILE  Specificira putanju do konfiguracijske datoteke koja se koristi

en:   --sm-disable        Disable connection to the session manager
hr:   --sm-disable        Onemogućuje vezu sa upraviteljom sesija

en: 
    Passing messages to a running Openbox instance:
hr: 
    Prosljeđuje poruke pokrenutoj Openbox instanci:

en:   --reconfigure       Reload Openbox's configuration
hr:   --reconfigure       Osvježava Openbox konfiguraciju

en:   --restart           Restart Openbox
hr:   --restart           Restartira Openbox

en:   --exit              Exit Openbox
hr:   --exit              Izlazi iz Openbox-a

en: 
    Debugging options:
hr: 
    Opcije traženja pogrešaka:

en:   --sync              Run in synchronous mode
hr:   --sync              Pokretanje u sinkronizacijskom modu

en:   --debug             Display debugging output
hr:   --debug             Prikazuje izlaz traženja pogrešaka

en:   --debug-focus       Display debugging output for focus handling
hr:   --debug-focus       Prikazuje izlaz traženja pogrešaka za rukovanje fokusom

en:   --debug-session     Display debugging output for session management
hr:   --debug-session     Prikazuje izlaz traženja pogrešaka za rukovanje sessionom

en:   --debug-xinerama    Split the display into fake xinerama screens
hr:   --debug-xinerama    Podijeli zaslon u lažne xinerama zaslone

en: 
    Please report bugs at %s
hr: 
    Molimo prijavite pogrešku na %s

en: %s requires an argument
hr: %s zahtjeva argument

en: Invalid command line argument "%s"
hr: Nevažeći argument komandne linije "%s"

en: A window manager is already running on screen %d
hr: Upravitelj prozora je već pokrenut na zaslonu %d

en: Could not acquire window manager selection on screen %d
hr: Ne mogu ostvariti odabir upravitelja prozora na zaslonu %d

en: The WM on screen %d is not exiting
hr: Upravitelj prozora na zaslonu %d ne izlazi

note: TRANSLATORS: If you need to specify a different order of the arguments, you can use %1$d for the first one and %2$d for the second one. For example, "The current session has %2$d desktops, but Openbox is configured for %1$d ..."
en: Openbox is configured for %d desktop, but the current session has %d.  Overriding the Openbox configuration. | Openbox is configured for %d desktops, but the current session has %d.  Overriding the Openbox configuration.
hr[0]: Openbox je konfiguriran za %d radnu površinu, ali trenutna sesija ima %d. Prepisujem preko Openbox konfiguracije.
hr[1]: Openbox je konfiguriran za %d radnu površinu, ali trenutna sesija ima %d. Prepisujem preko Openbox konfiguracije.

en: desktop %i
hr: radna površina %i

en: Running %s
hr: Pokrenuto %s

en: Invalid modifier key "%s" in key/mouse binding
hr: Nevažeći modifikacijski ključ "%s" u povezivanju tipke/miš

en: Invalid key code "%s" in key binding
hr: Nevažeći kod ključa "%s" u povezivanju tipki

en: Invalid key name "%s" in key binding
hr: Nevažeće ime tipke "%s" u povezivanju tipki

en: Requested key "%s" does not exist on the display
hr: Traženi ključ "%s" ne postoji na zaslonu
