openbox - en to hu translation catalogue (92 entries)

en: Invalid action "%s" requested. No such action exists.
hu: Érvénytelen művelet "%s". Nem létezik ilyen művelet.

en: No
hu: Nem

en: Yes
hu: Igen

en: Execute
hu: Végrehajtás

en: Failed to convert the path "%s" from utf8
hu: Az útvonalat nem sikerült átalakítani utf8-ból: "%s"

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Exit
hu: Kilépés

en: Are you sure you want to log out?
hu: Biztos ki akar jelentkezni?

en: Log Out
hu: Kijelentkezés

en: Are you sure you want to exit Openbox?
hu: Biztos ki akar lépni az Openboxból?

en: Exit Openbox
hu: Kilépés az Openboxból

en: Unnamed Window
hu: Névtelen ablak

en: Killing...
hu: Kilövés...

en: Not Responding
hu: Nem válaszol

en: The window "%s" does not seem to be responding.  Do you want to force it to exit by sending the %s signal?
hu: A(z) "%s" ablak nem válaszol. Erőltessük a kilépést a %s jelzés küldésével?

en: End Process
hu: Folyamat vége

en: The window "%s" does not seem to be responding.  Do you want to disconnect it from the X server?
hu: A(z) "%s" ablak nem válaszol. Lekapcsoljuk az X kiszolgálóról?

en: Disconnect
hu: Lekapcsolódás

en: Go there...
hu: Ugrás...

en: Manage desktops
hu: Munkaasztal-kezelés

en: _Add new desktop
hu: Új munk_aasztal

en: _Remove last desktop
hu: Utolsó munkaasztal _eltávolítása

en: Windows
hu: Ablakok

en: Desktops
hu: Munkaasztalok

en: All desktops
hu: Összes munkaasztal

en: _Layer
hu: _Réteg

en: Always on _top
hu: Mindig _felül

en: _Normal
hu: _Normál

en: Always on _bottom
hu: Mindig _alul

en: _Send to desktop
hu: Munkaasztalra _küldés

en: Client menu
hu: Kliens menü

en: R_estore
hu: _Visszaállítás

en: _Move
hu: Á_thelyezés

en: Resi_ze
hu: Átmérete_zés

en: Ico_nify
hu: Iko_nizálás

en: Ma_ximize
hu: Ma_ximalizálás

en: _Roll up/down
hu: _Görgetés fel/le

en: Un/_Decorate
hu: _Dekoráció eltávolítása

en: _Close
hu: _Bezárás

en: Invalid context "%s" in mouse binding
hu: Érvénytelen környezet az egér hozzárendeléseknél: "%s"

en: Invalid button "%s" specified in config file
hu: Érvénytelen gomb a konfigurációs fájlban "%s"

en: Openbox was compiled without image loading support. Icons in menus will not be loaded.
hu: Az Openbox képbetöltési támogatás nélkül lett fordítva. Az ikonok a menükben nem lesznek betöltve.

en: Unable to make directory '%s': %s
hu: Nem lehet létrehozni a(z) "%s" könyvtárat: %s

en: Close
hu: Bezárás

en: Conflict with key binding in config file
hu: Ütköző billentyű hozzárendelések a konfigurációs fájlban

en: Unable to find a valid menu file "%s"
hu: Nem található ilyen érvényes menüfájl: "%s"

en: Failed to execute command for pipe-menu "%s": %s
hu: Nem sikerült végrehajtani a parancsot a csővezeték-menüben "%s": %s

en: Invalid output from pipe-menu "%s"
hu: Érvénytelen kimenet a csővezeték-menüből "%s"

en: Attempted to access menu "%s" but it does not exist
hu: "%s" menü elérésére történt kísérlet, de az nem létezik

en: More...
hu: Tovább...

en: Invalid button "%s" in mouse binding
hu: Érvénytelen gomb "%s" az egér hozzárendeléseknél

en: Unable to change to home directory "%s": %s
hu: Nem lehet a saját könyvtárba váltani "%s": %s

en: Failed to open the display from the DISPLAY environment variable.
hu: Nem sikerült megnyitni a DISPLAY környezeti változóban beállított képernyőt.

en: Failed to initialize the obrender library.
hu: Nem sikerült előkészíteni az obrender programkönyvtárat.

en: X server does not support locale.
hu: Az X-kiszolgáló nem támogatja ezt a nemzetközi beállítást.

en: Cannot set locale modifiers for the X server.
hu: Nem lehet beállítani a nemzetközi beállítás-módosítókat az X-kiszolgálón.

en: Unable to find a valid config file, using some simple defaults
hu: Nem található érvényes konfigurációs fájl, ezért egyszerű alapértelmezés lesznek használva

en: One or more XML syntax errors were found while parsing the Openbox configuration files.  See stdout for more information.  The last error seen was in file "%s" line %d, with message: %s
hu: Egy vagy több XML szintaktikai hiba található az Openbox konfigurációs fájl feldolgozásakor. További információkért tekintse meg a szabványos kimenetet. Az utolsó hiba ebben a fájlban volt: "%s" (%d sor). A hibaüzenet: %s

en: Unable to load a theme.
hu: Nem lehet betölteni témát.

en: Openbox Syntax Error
hu: Openbox szintaktikai hiba

en: Restart failed to execute new executable "%s": %s
hu: Az újraindítás során ez az új program nem volt indítható "%s": %s

en: Syntax: openbox [options]
hu: Használat: openbox [opciók]

en: 
    Options:
hu: 
    Opciók:

en:   --help              Display this help and exit
hu:   --help              Súgó megjelenítése és kilépés

en:   --version           Display the version and exit
hu:   --version           Verzió kiírása és kilépés

en:   --replace           Replace the currently running window manager
hu:   --replace           Jelenleg futó ablakkezelő cseréje

note: TRANSLATORS: if you translate "FILE" here, make sure to keep the "Specify..." aligned still, if you have to, make a new line with \n and 22 spaces. It's fine to leave it as FILE though.
en:   --config-file FILE  Specify the path to the config file to use
hu:   --config-file FÁJL  A használandó konfigurációs fájl útvonalának megadása

en:   --sm-disable        Disable connection to the session manager
hu:   --sm-disable        Ne csatlakozzon a munkamenet-kezelőhöz

en: 
    Passing messages to a running Openbox instance:
hu: 
    Üzenet küldése a futó Openbox példánynak:

en:   --reconfigure       Reload Openbox's configuration
hu:   --reconfigure       Openbox beállításának újratöltése

en:   --restart           Restart Openbox
hu:   --restart           Openbox újraindítása

en:   --exit              Exit Openbox
hu:   --exit              Kilépés az Openboxból

en: 
    Debugging options:
hu: 
    Hibakeresési opciók:

en:   --sync              Run in synchronous mode
hu:   --sync              Futtatás szinkron módban

en:   --startup CMD       Run CMD after starting
hu:   --startup PARANCS   PARANCS futtatása indulás után

en:   --debug             Display debugging output
hu:   --debug             Hibakeresési kimenet megjelenítése

en:   --debug-focus       Display debugging output for focus handling
hu:   --debug-focus       Fókuszkezelésre vonatkozó hibakeresési kimenetek megjelenítése

en:   --debug-session     Display debugging output for session management
hu:   --debug-session     Munkamenet-kezelésre vonatkozó hibakeresési kimenetek megjelenítése

en:   --debug-xinerama    Split the display into fake xinerama screens
hu:   --debug-xinerama    Képernyő felosztása két ál-xinerama képernyőre

en: 
    Please report bugs at %s
hu: 
    Kérjük a hibákat itt jelentse: %s

en: %s requires an argument
hu: %s kapcsolónak szüksége van egy argumentumra

en: Invalid command line argument "%s"
hu: Érvénytelen parancssori argumentum: "%s"

en: A window manager is already running on screen %d
hu: Már fut egy ablakkezelő ezen a képernyőn: %d

en: Could not acquire window manager selection on screen %d
hu: Nem lehet ablakkezelőt váltani ezen a képernyőn: %d

en: The WM on screen %d is not exiting
hu: Nem lép ki az ablakkezelő ezen a képernyőn: %d

note: TRANSLATORS: If you need to specify a different order of the arguments, you can use %1$d for the first one and %2$d for the second one. For example, "The current session has %2$d desktops, but Openbox is configured for %1$d ..."
en: Openbox is configured for %d desktop, but the current session has %d.  Overriding the Openbox configuration. | Openbox is configured for %d desktops, but the current session has %d.  Overriding the Openbox configuration.
hu[0]: Az Openbox %d munkaasztal használatára lett beállítva, de a jelenlegi munkamenetnek %d van. Felülbíráljuk az Openbox beállítását.
hu[1]: Az Openbox %d munkaasztal használatára lett beállítva, de a jelenlegi munkamenetnek %d van. Felülbíráljuk az Openbox beállítását.

en: desktop %i
hu: %i. munkaasztal

en: Running %s
hu: %s futtatása

en: Invalid modifier key "%s" in key/mouse binding
hu: Érvénytelen módosító billentyű "%s" billentyű vagy egér hozzárendelésnél

en: Invalid key code "%s" in key binding
hu: Érvénytelen billentyűkód "%s" billentyű hozzárendelésnél

en: Invalid key name "%s" in key binding
hu: Érvénytelen billentyűnév "%s" billentyű hozzárendelésnél

en: Requested key "%s" does not exist on the display
hu: A kért billentyű "%s" nem létezik a képernyőn
