Openbox 3.5.0 - en to lt translation catalogue (94 entries)

en: Invalid action "%s" requested. No such action exists.
lt: Pareikalauta netinkamo veiksmo „%s“. Toks veiksmas neegzistuoja.

en: No
lt: Ne

en: Yes
lt: Taip

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Failed to convert the path "%s" from utf8
lt: Nepavyko išversti kelio „%s“ iš utf8

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Exit
lt: Išeiti

en: Are you sure you want to log out?
lt: Ar tikrai norite atsijungti?

en: Log Out
lt: Atsijungti

en: Are you sure you want to exit Openbox?
lt: Ar tikrai norite baigti darbą su Openbox?

en: Exit Openbox
lt: Baigti darbą su Openbox

en: Unnamed Window
lt: Bevardis langas

en: Killing...
lt: Nutraukiama...

en: Not Responding
lt: Neatsako

en: The window "%s" does not seem to be responding.  Do you want to force it to exit by sending the %s signal?
lt: Langas „%s“ neatsako.  Ar norite priverstinai nutraukti vykdymą nusiųsdami %s signalą?

en: End Process
lt: Baigti procesą

en: The window "%s" does not seem to be responding.  Do you want to disconnect it from the X server?
lt: Langas „%s“ neatsako.  Ar norite atjungti jį nuo X serverio?

en: Disconnect
lt: Atjungti

en: Go there...
lt: Eiti ten...

en: Manage desktops
lt: Tvarkyti darbastalius

en: _Add new desktop
lt: _Pridėti darbastalį

en: _Remove last desktop
lt: P_ašalinti paskutinį darbastalį

en: Windows
lt: Langai

en: Desktops
lt: Darbastaliai

en: All desktops
lt: Visi darbastaliai

en: _Layer
lt: _Sluoksnis

en: Always on _top
lt: Visada _viršuje

en: _Normal
lt: _Normalus

en: Always on _bottom
lt: Visada _apačioje

en: _Send to desktop
lt: Siųsti į _darbastalį

en: Client menu
lt: Kliento meniu

en: R_estore
lt: _Atstatyti

en: _Move
lt: _Perkelti

en: Resi_ze
lt: _Keisti dydį

en: Ico_nify
lt: _Mažinti

en: Ma_ximize
lt: D_idinti

en: _Roll up/down
lt: Suskleis_ti/išskleisti

en: Un/_Decorate
lt: Ne/d_ekoruoti

en: _Close
lt: _Užverti

en: Invalid context "%s" in mouse binding
lt: Netinkamas kontekstas „%s“ pelės susiejime

en: Invalid button "%s" specified in config file
lt: Nustatymų faile nurodytas netinkamas pelės klavišas „%s“

en: Openbox was compiled without image loading support. Icons in menus will not be loaded.
lt: Openbox sukompiliuota be bibliotekos. Meniu piktogramos nebus įkeltos.

en: Unable to make directory '%s': %s
lt: Nepavyko sukurti katalogo „%s“: %s

en: Close
lt: Užverti

en: Conflict with key binding in config file
lt: Konfliktas tarp klavišų susiejimų nustatymų faile

en: Unable to find a valid menu file "%s"
lt: Nepavyko rasti tinkamo meniu failo „%s“

en: Failed to execute command for pipe-menu "%s": %s
lt: Nepavyko įvykdyti pipe-meniu komandos „%s“: %s

en: Invalid output from pipe-menu "%s"
lt: Netinkama išvestis iš pipe-meniu „%s“

en: Attempted to access menu "%s" but it does not exist
lt: Bandoma prieiti prie meniu „%s“, bet jis neegzistuoja

en: More...
lt: Daugiau...

en: Invalid button "%s" in mouse binding
lt: Netinkamas klavišas „%s“ pelės susiejime

en: Unable to change to home directory "%s": %s
lt: Nepavyko pakeisti namų katalogo į „%s“: %s

en: Failed to open the display from the DISPLAY environment variable.
lt: Nepavyko atverti ekrano nurodyto DISPLAY aplinkos kintamąjame.

en: Failed to initialize the obrender library.
lt: Nepavyko inicijuoti obrender bibliotekos.

en: X server does not support locale.
lt: X serveris nepalaiko lokalės.

en: Cannot set locale modifiers for the X server.
lt: Nepavyko nustatyti lokalės keitinių X serveriui.

en: Unable to find a valid config file, using some simple defaults
lt: Nepavyko rasti tinkamo nustatymų failo, naudojami numatytieji nustatymai.

en: One or more XML syntax errors were found while parsing the Openbox configuration files.  See stdout for more information.  The last error seen was in file "%s" line %d, with message: %s
lt: Openbox nustatymų failuose rasta sintaksės klaidų. Išsami informacija pateikta stdout. Paskutinė rasta klaida yra failo „%s“ %d eilutėje, su pranešimu: %s

en: Unable to load a theme.
lt: Nepavyko įkelti temos.

en: Openbox Syntax Error
lt: Openbox sintaksės klaida

en: Restart failed to execute new executable "%s": %s
lt: Paleidžiant iš naujo nepavyko įvykdyti naujo vykdomojo failo „%s“: %s

en: Copyright (c)
lt: Autorinės teisės (c)

en: Syntax: openbox [options]
lt: Sintaksė: openbox [parinktys]

en: 
    Options:
lt: 
    Parinktys:

en:   --help              Display this help and exit
lt:   --help              Parodyti šį pagalbos pranešimą ir išeiti

en:   --version           Display the version and exit
lt:   --version           Parodyti versiją ir išeiti

en:   --replace           Replace the currently running window manager
lt:   --replace           Pakeisti jau veikiančią langų tvarkytuvę

note: TRANSLATORS: if you translate "FILE" here, make sure to keep the "Specify..." aligned still, if you have to, make a new line with \n and 22 spaces. It's fine to leave it as FILE though.
en:   --config-file FILE  Specify the path to the config file to use
lt:   --config-file FILE  Naudoti nurodytą nustatymų failą

en:   --sm-disable        Disable connection to the session manager
lt:   --sm-disable        Nenaudoti sesijų tvarkytuvės

en: 
    Passing messages to a running Openbox instance:
lt: 
    Žinučių perdavimas veikiančiai Openbox:

en:   --reconfigure       Reload Openbox's configuration
lt:   --reconfigure       Iš naujo įkelti Openbox nustatymus

en:   --restart           Restart Openbox
lt:   --restart           Iš naujo paleisti Openbox

en:   --exit              Exit Openbox
lt:   --exit              Baigti darbą su Openbox

en: 
    Debugging options:
lt: 
    Derinimo parinktys:

en:   --sync              Run in synchronous mode
lt:   --sync              Paleisti sinchroniniame režime

en:   --startup CMD       Run CMD after starting
lt:   --startup CMD       Vykdyti komandą CMD po paleidimo

en:   --debug             Display debugging output
lt:   --debug             Rodyti derinimo išvestį

en:   --debug-focus       Display debugging output for focus handling
lt:   --debug-focus       Rodyti derinimo išvestį susijusią su fokusavimu

en:   --debug-session     Display debugging output for session management
lt:   --debug-session     Rodyti derinimo išvestį susijusią su sesijų tvarkymu

en:   --debug-xinerama    Split the display into fake xinerama screens
lt:   --debug-xinerama    Suskirstyti ekraną į netikrus Xinerama ekranus

en: 
    Please report bugs at %s
lt: 
    Praneškite apie klaidas %s

en: %s requires an argument
lt: %s reikalauja argumento

en: Invalid command line argument "%s"
lt: Netinkamas komandinės eilutės argumentas „%s“

en: A window manager is already running on screen %d
lt: Ekrane %d jau veikia langų tvarkytuvė

en: Could not acquire window manager selection on screen %d
lt: Nepavyko gauti langų tvarkytuvės pasirinkimo ekrane %d

en: The WM on screen %d is not exiting
lt: Langų tvarkytuvė ekrane %d nebaigia darbo

note: TRANSLATORS: If you need to specify a different order of the arguments, you can use %1$d for the first one and %2$d for the second one. For example, "The current session has %2$d desktops, but Openbox is configured for %1$d ..."
en: Openbox is configured for %d desktop, but the current session has %d.  Overriding the Openbox configuration. | Openbox is configured for %d desktops, but the current session has %d.  Overriding the Openbox configuration.
lt[0]: Openbox yra suderinta %d darbastaliui, bet dabartinė sesija turi %d. Nepaisoma Openbox konfiguracijos.
lt[1]: Openbox yra suderinta %d darbastaliams, bet dabartinė sesija turi %d. Nepaisoma Openbox konfiguracijos.
lt[2]: Openbox yra suderinta %d darbastalių, bet dabartinė sesija turi %d. Nepaisoma Openbox konfiguracijos.

en: desktop %i
lt: darbastalis %i

en: Running %s
lt: Paleidžiama %s

en: Invalid modifier key "%s" in key/mouse binding
lt: Netinkamas modifikavimo klavišas „%s“ susiejime

en: Invalid key code "%s" in key binding
lt: Netinkamas klavišo kodas „%s“ susiejime

en: Invalid key name "%s" in key binding
lt: Netinkamas klavišo vardas „%s“ susiejime

en: Requested key "%s" does not exist on the display
lt: Norimas klavišas „%s“ ekrane neegzistuoja

en: OK
lt: Gerai
