Openbox 3.4.7 - en to nl translation catalogue (89 entries)

en: Invalid action "%s" requested. No such action exists.
nl: Er werd gevraagd om ongeldige actie '%s'. Deze actie bestaat niet.

en: No
nl: Nee

en: Yes
nl: Ja

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Failed to convert the path "%s" from utf8
nl: Converteren van het pad '%s' vanuit UTF-8 is mislukt

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Exit
nl: Afsluiten

en: Are you sure you want to log out?
nl: Weet u zeker dat u zich wilt afmelden?

en: Log Out
nl: Afmelden

en: Are you sure you want to exit Openbox?
nl: Weet u zeker dat u Openbox wilt afsluiten?

en: Exit Openbox
nl: Openbox afsluiten

en: Unnamed Window
nl: Naamloos venster

en: Killing...
nl: Bezig met termineren...

en: Not Responding
nl: Reageert niet

en: The window "%s" does not seem to be responding.  Do you want to force it to exit by sending the %s signal?
nl: Het venster '%s' reageert niet.  Wilt u het afsluiten forceren door het signaal %s te sturen?

en: End Process
nl: Beëindig proces

en: The window "%s" does not seem to be responding.  Do you want to disconnect it from the X server?
nl: Het venster '%s' reageert niet.  Wilt u de verbinding van het venster met de X-server verbreken?

en: Disconnect
nl: Verbreek verbinding

en: Go there...
nl: Ga erheen...

en: Manage desktops
nl: Bureaubladen beheren

en: _Add new desktop
nl: _Voeg nieuw bureaublad toe

en: _Remove last desktop
nl: V_erwijder laatste bureaublad

en: Windows
nl: Vensters

en: Desktops
nl: Bureaubladen

en: All desktops
nl: Alle bureaubladen

en: _Layer
nl: _Laag

en: Always on _top
nl: Altijd _bovenop

en: _Normal
nl: _Normaal

en: Always on _bottom
nl: Altijd _onderop

en: _Send to desktop
nl: Verplaats _naar bureaublad

en: Client menu
nl: Venstermenu

en: R_estore
nl: _Herstellen

en: _Move
nl: _Verplaatsen

en: Resi_ze
nl: _Grootte aanpassen

en: Ico_nify
nl: Pictogram van maken

en: Ma_ximize
nl: _Maximaliseren

en: _Roll up/down
nl: _Op-/neerrollen

en: Un/_Decorate
nl: _Vensterrand weghalen/toevoegen

en: _Close
nl: _Sluiten

en: Invalid context "%s" in mouse binding
nl: Ongeldige context '%s' in muisbinding

en: Invalid button "%s" specified in config file
nl: Ongeldige knop '%s' opgegeven in het instellingenbestand

en: Close
nl: Sluiten

en: Conflict with key binding in config file
nl: Conflict bij toetsbindingen in het instellingenbestand

en: Unable to find a valid menu file "%s"
nl: Kan geen geldig menubestand '%s' vinden

en: Failed to execute command for pipe-menu "%s": %s
nl: Uitvoeren van opdracht voor pipe-menu '%s' is mislukt: %s

en: Invalid output from pipe-menu "%s"
nl: Ongeldige uitvoer van pipe-menu '%s'

en: Attempted to access menu "%s" but it does not exist
nl: Getracht niet-bestaand menu '%s' te benaderen

en: More...
nl: Meer...

en: Invalid button "%s" in mouse binding
nl: Ongeldige knop '%s' in muisbinding

en: Unable to change to home directory "%s": %s
nl: Kan niet overschakelen naar thuismap '%s': %s

en: Failed to open the display from the DISPLAY environment variable.
nl: Kan scherm genoemd in omgevingsvariabele DISPLAY niet openen.

en: Failed to initialize the obrender library.
nl: Initialiseren van de 'obrender'-bibliotheek is mislukt.

en: X server does not support locale.
nl: X-server ondersteunt lokalisatie niet.

en: Cannot set locale modifiers for the X server.
nl: Kan lokalisatie voor de X-server niet instellen.

en: Unable to find a valid config file, using some simple defaults
nl: Kan geen geldig configuratiebestand vinden; er worden enkele simpele standaardinstellingen gebruikt

en: One or more XML syntax errors were found while parsing the Openbox configuration files.  See stdout for more information.  The last error seen was in file "%s" line %d, with message: %s
nl: Er zijn een of meer XML-syntaxfouten gevonden tijdens het inlezen van de Openbox-configuratiebestanden. Zie standaarduitvoer voor meer informatie.  De laatste fout werd gevonden in bestand '%s' regel %d, met bericht: %s

en: Unable to load a theme.
nl: Kan geen thema laden.

en: Openbox Syntax Error
nl: Openbox-syntaxfout

en: Restart failed to execute new executable "%s": %s
nl: Bij herstart is uitvoeren van nieuw programma '%s' mislukt: %s

en: Copyright (c)
nl: Auteursrecht (c)

en: Syntax: openbox [options]
nl: Gebruik: openbox [opties]

en: 
    Options:
nl: 
    Opties:

en:   --help              Display this help and exit
nl:   --help              Toon deze hulptekst en sluit af

en:   --version           Display the version and exit
nl:   --version           Toon versie en sluit af

en:   --replace           Replace the currently running window manager
nl:   --replace           Vervang de thans draaiende vensterbeheerder

note: TRANSLATORS: if you translate "FILE" here, make sure to keep the "Specify..." aligned still, if you have to, make a new line with \n and 22 spaces. It's fine to leave it as FILE though.
en:   --config-file FILE  Specify the path to the config file to use
nl:   --config-file BESTAND
                          Dit configuratiebestand gebruiken

en:   --sm-disable        Disable connection to the session manager
nl:   --sm-disable        Verbinding met de sessiebeheerder uitschakelen

en: 
    Passing messages to a running Openbox instance:
nl: 
    Berichten worden naar een draaiende Openbox-instantie gestuurd:

en:   --reconfigure       Reload Openbox's configuration
nl:   --reconfigure       Openbox-configuratie opnieuw laden

en:   --restart           Restart Openbox
nl:   --restart           Openbox herstarten

en:   --exit              Exit Openbox
nl:   --exit              Openbox afsluiten

en: 
    Debugging options:
nl: 
    Opties voor foutopsporing:

en:   --sync              Run in synchronous mode
nl:   --sync              In synchrone modus starten

en:   --debug             Display debugging output
nl:   --debug             Toon foutopsporingsuitvoer

en:   --debug-focus       Display debugging output for focus handling
nl:   --debug-focus       Toon foutopsporingsuitvoer voor afhandeling van scherpstelling

en:   --debug-xinerama    Split the display into fake xinerama screens
nl:   --debug-xinerama    Splits het scherm in nep-Xinerama-schermen

en: 
    Please report bugs at %s
nl: 
    Gelieve fouten te melden aan %s

en: %s requires an argument
nl: '%s' vereist een argument

en: Invalid command line argument "%s"
nl: Ongeldige opdrachtregeloptie '%s'

en: A window manager is already running on screen %d
nl: Er draait al een vensterbeheerder op scherm %d

en: Could not acquire window manager selection on screen %d
nl: Kan op scherm %d geen vensterbeheerderselectie verkrijgen

en: The WM on screen %d is not exiting
nl: De vensterbeheerder op scherm %d sluit zichzelf niet af

note: TRANSLATORS: If you need to specify a different order of the arguments, you can use %1$d for the first one and %2$d for the second one. For example, "The current session has %2$d desktops, but Openbox is configured for %1$d ..."
en: Openbox is configured for %d desktop, but the current session has %d.  Overriding the Openbox configuration. | Openbox is configured for %d desktops, but the current session has %d.  Overriding the Openbox configuration.
nl[0]: Openbox is ingesteld op %d bureaublad, maar de huidige sessie heeft er %d.  De Openbox-instelling wordt genegeerd.
nl[1]: Openbox is ingesteld op %d bureaubladen, maar de huidige sessie heeft er %d.  De Openbox-instelling wordt genegeerd.

en: desktop %i
nl: bureaublad %i

en: Running %s
nl: %s aan het draaien

en: Invalid modifier key "%s" in key/mouse binding
nl: Ongeldige aanpassingstoets '%s' in toetsen-/muisbinding

en: Invalid key code "%s" in key binding
nl: Ongeldige toetscode '%s' in toetsenbinding

en: Invalid key name "%s" in key binding
nl: Ongeldige toetsnaam '%s' in toetsenbinding

en: Requested key "%s" does not exist on the display
nl: Gevraagde toets '%s' bestaat niet op het scherm
