Openbox 3.4.3 - en to pl translation catalogue (88 entries)

en: Invalid action "%s" requested. No such action exists.
pl: Wywołana akcja "%s" nie istnieje.

en: No
pl: Nie

en: Yes
pl: Tak

en: Execute
pl: Wykonaj

en: Failed to convert the path "%s" from utf8
pl: Nie można przekonwertować ścieżki "%s" z UTF-8

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Exit
pl: Wyjście

en: Are you sure you want to log out?
pl: Czy na pewno chcesz się wylogować?

en: Log Out
pl: Wyloguj

en: Are you sure you want to exit Openbox?
pl: Czy na pewno chcesz opuścić Openboksa?

en: Exit Openbox
pl: Opuść Openbox

en: Unnamed Window
pl: Okno bez nazwy

en: Killing...
pl: Kończenie...

en: Not Responding
pl: Nie odpowiada

en: The window "%s" does not seem to be responding.  Do you want to force it to exit by sending the %s signal?
pl: Okno "%s" nie odpowiada. Czy wymusić zakończenie poprzez wysłanie sygnału %s?

en: End Process
pl: Zakończ proces

en: The window "%s" does not seem to be responding.  Do you want to disconnect it from the X server?
pl: Okno "%s" nie odpowiada. Odłączyć je od serwera X?

en: Disconnect
pl: Odłącz

en: Go there...
pl: Przejdź...

en: Manage desktops
pl: Zarządzaj pulpitami

en: _Add new desktop
pl: Dod_aj nowy pulpit

en: _Remove last desktop
pl: _Usuń ostatni pulpit

en: Windows
pl: Okna

en: Desktops
pl: Pulpity

en: All desktops
pl: Wszystkie pulpity

en: _Layer
pl: _Warstwa

en: Always on _top
pl: Zawsze na _wierzchu

en: _Normal
pl: _Normalnie

en: Always on _bottom
pl: Zawsze pod _spodem

en: _Send to desktop
pl: Wyślij na p_ulpit

en: Client menu
pl: Menu klienta

en: R_estore
pl: P_rzywróć

en: _Move
pl: _Przesuń

en: Resi_ze
pl: Zmień _rozmiar

en: Ico_nify
pl: Zmi_nimalizuj

en: Ma_ximize
pl: Zma_ksymalizuj

en: _Roll up/down
pl: _Zwiń/Rozwiń

en: Un/_Decorate
pl: Wyświetl/ukryj _dekoracje

en: _Close
pl: Z_amknij

en: Invalid context "%s" in mouse binding
pl: Nieprawidłowy kontekst "%s" w skrócie myszy

en: Invalid button "%s" specified in config file
pl: Nieprawidłowy klawisz "%s" określony w pliku konfiguracyjnym

en: Unable to make directory '%s': %s
pl: Nie można utworzyć katalogu "%s": %s

en: Close
pl: Zamknij

en: Conflict with key binding in config file
pl: Konflikt skrótów klawiszowych w pliku konfiguracyjnym

en: Unable to find a valid menu file "%s"
pl: Nie można znaleźć prawidłowego pliku menu "%s"

en: Failed to execute command for pipe-menu "%s": %s
pl: Wykonanie polecenia dla pipe-menu "%s" nie powiodło się: %s

en: Invalid output from pipe-menu "%s"
pl: Nieprawidłowe wyjście z pipe-menu "%s"

en: Attempted to access menu "%s" but it does not exist
pl: Spróbowano uzyskać dostęp do menu "%s", ale ono nie istnieje

en: More...
pl: Więcej...

en: Invalid button "%s" in mouse binding
pl: Nieprawidłowy klawisz "%s" w skrócie myszy

en: Unable to change to home directory "%s": %s
pl: Nie można przejść do katalogu domowego "%s": %s

en: Failed to open the display from the DISPLAY environment variable.
pl: Otwarcie ekranu ze zmiennej środowiskowej DISPLAY nie powiodło się.

en: Failed to initialize the obrender library.
pl: Zainicjowanie biblioteki obrender nie powiodło się.

en: X server does not support locale.
pl: Serwer X nie obsługuje ustawień lokalnych.

en: Cannot set locale modifiers for the X server.
pl: Nie można ustawić modyfikatorów lokalnych dla serwera X.

en: Unable to find a valid config file, using some simple defaults
pl: Nie można znaleźć prawidłowego pliku konfiguracyjnego, używanie domyślnychwartości

en: One or more XML syntax errors were found while parsing the Openbox configuration files.  See stdout for more information.  The last error seen was in file "%s" line %d, with message: %s
pl: Jeden lub więcej błędów składniowych XML zostało znalezionych podczas sprawdzania plików konfiguracyjnych. Zobacz stdout aby uzyskać więcej informacji. Ostatnio błąd znaleziono w pliku "%s" linia %d, z wiadomością: %s

en: Unable to load a theme.
pl: Nie można wczytać motywu.

en: Openbox Syntax Error
pl: Błąd składniowy Openboksa

en: Restart failed to execute new executable "%s": %s
pl: Wykonanie nowego pliku wykonywalnego "%s" podczas ponownego uruchomienianie powiodło się: %s

en: Syntax: openbox [options]
pl: Składnia: openbox [opcje]

en: 
    Options:
pl: 
    Opcje:

en:   --help              Display this help and exit
pl:   --help              Wyświetla tę pomoc i kończy

en:   --version           Display the version and exit
pl:   --version           Wyświetla wersję i kończy

en:   --replace           Replace the currently running window manager
pl:   --replace           Zastępuje aktualnie działający menedżer okien

note: TRANSLATORS: if you translate "FILE" here, make sure to keep the "Specify..." aligned still, if you have to, make a new line with \n and 22 spaces. It's fine to leave it as FILE though.
en:   --config-file FILE  Specify the path to the config file to use
pl:   --config-file FILE  Podaj ścieżkę do pliku konfiguracji

en:   --sm-disable        Disable connection to the session manager
pl:   --sm-disable        Nie tworzy połączenia z menedżerem sesji

en: 
    Passing messages to a running Openbox instance:
pl: 
    Przekazywanie komunikatów do działającej instancji Openboksa:

en:   --reconfigure       Reload Openbox's configuration
pl:   --reconfigure       Ponownie wczytuje pliki konfiguracyjne

en:   --restart           Restart Openbox
pl:   --restart           Ponownie uruchamia Openboksa

en:   --exit              Exit Openbox
pl:   --exit              Opuść Openbox

en: 
    Debugging options:
pl: 
    Opcje debugowania:

en:   --sync              Run in synchronous mode
pl:   --sync              Uruchamia w trybie synchronicznym

en:   --debug             Display debugging output
pl:   --debug             Wyświetla informacje o debugowaniu

en:   --debug-focus       Display debugging output for focus handling
pl:   --debug-focus       Wyświetla wyjście debugowania obsługi aktywacji

en:   --debug-xinerama    Split the display into fake xinerama screens
pl:   --debug-xinerama    Dzieli ekran na sztuczne ekrany xineramy

en: 
    Please report bugs at %s
pl: 
    Proszę zgłaszać błędy (w języku angielskim) pod adresem %s

en: Invalid command line argument "%s"
pl: Nieprawidłowy argument wiersza poleceń "%s"

en: A window manager is already running on screen %d
pl: Menedżer okien jest już uruchomiony na ekranie %d

en: Could not acquire window manager selection on screen %d
pl: Nie można uzyskać wyboru menedżera okien na ekranie %d

en: The WM on screen %d is not exiting
pl: Menedżer okien na ekranie %d nie kończy działania

note: TRANSLATORS: If you need to specify a different order of the arguments, you can use %1$d for the first one and %2$d for the second one. For example, "The current session has %2$d desktops, but Openbox is configured for %1$d ..."
en: Openbox is configured for %d desktop, but the current session has %d.  Overriding the Openbox configuration. | Openbox is configured for %d desktops, but the current session has %d.  Overriding the Openbox configuration.
pl[0]: Openbox jest skonfigurowany dla %d pulpitu, ale bieżąca sesja ma %d. Nadpisywanie konfiguracji Openboksa.
pl[1]: Openbox jest skonfigurowany dla %d pulpitu, ale bieżąca sesja ma %d. Nadpisywanie konfiguracji Openboksa.
pl[2]: Openbox jest skonfigurowany dla %d pulpitu, ale bieżąca sesja ma %d. Nadpisywanie konfiguracji Openboksa.

en: desktop %i
pl: pulpit %i

en: Running %s
pl: Uruchamianie %s

en: Invalid modifier key "%s" in key/mouse binding
pl: Nieprawidłowy klawisz modyfikatora "%s" w skrócie klawiszowym lub myszy

en: Invalid key code "%s" in key binding
pl: Nieprawidłowy kod "%s" w skrócie klawiszowym

en: Invalid key name "%s" in key binding
pl: Nieprawidłowa nazwa "%s" w skrócie klawiszowym

en: Requested key "%s" does not exist on the display
pl: Żądany klawisz "%s" nie istnieje na ekranie
