Openbox-3.4.8 - en to sk translation catalogue (83 entries)

en: Invalid action "%s" requested. No such action exists.
sk: Vyžiadaná neplatná akcia "%s". Takáto akcia neexistuje.

en: No
sk: Nie

en: Yes
sk: Áno

en: Execute
sk: Spustiť

en: Failed to convert the path "%s" from utf8
sk: Nepodarilo sa skonvertovať cestu "%s" z utf8

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Exit
sk: Ukončiť

en: Are you sure you want to log out?
sk: Naozaj sa chcete odhlásiť?

en: Log Out
sk: Odhlásiť sa

en: Are you sure you want to exit Openbox?
sk: Určite chcete ukončiť Openbox?

en: Exit Openbox
sk: Ukončiť Openbox

en: Unnamed Window
sk: Nepomenované okno

en: Killing...
sk: Ukončujem proces...

en: Not Responding
sk: Neodpovedá

en: End Process
sk: Ukončiť proces

en: The window "%s" does not seem to be responding.  Do you want to disconnect it from the X server?
sk: Zdá sa, že okno "%s" neodpovedá. Chcete ho odpojiť z X serveru?

en: Disconnect
sk: Odpojiť

en: Go there...
sk: Prejsť na...

en: Manage desktops
sk: Správa plôch

en: _Add new desktop
sk: _Pridať novú plochu

en: _Remove last desktop
sk: _Odstrániť poslednú plochu

en: Windows
sk: Okná

en: Desktops
sk: Plochy

en: All desktops
sk: Všetky plochy

en: _Layer
sk: _Vrstva

en: Always on _top
sk: Vždy _navrchu

en: _Normal
sk: Nor_málna

en: Always on _bottom
sk: Vždy _dole

en: _Send to desktop
sk: _Poslať na plochu

en: Client menu
sk: Menu klienta

en: R_estore
sk: _Obnoviť

en: _Move
sk: Pre_sunúť

en: Resi_ze
sk: Z_mena veľkosti

en: Ico_nify
sk: Do iko_ny

en: Ma_ximize
sk: Ma_ximalizovať

en: _Roll up/down
sk: Ro/_Zvinúť

en: Un/_Decorate
sk: (Ne)_Dekorovať

en: _Close
sk: Z_avrieť

en: Invalid context "%s" in mouse binding
sk: Neplatný kontext "%s" v priradení myši

en: Invalid button "%s" specified in config file
sk: Neplatné tlačidlo "%s" špecifikované v konfiguračnom súbore

en: Unable to make directory '%s': %s
sk: Nebolo možné vytvoriť adresár '%s': %s

en: Close
sk: Zavrieť

en: Conflict with key binding in config file
sk: Konflikt priradenie klávesov v konfiguračnom súbore

en: Unable to find a valid menu file "%s"
sk: Nepodarilo sa nájsť platný súbor menu "%s"

en: Failed to execute command for pipe-menu "%s": %s
sk: Nepodarilo sa spustiť príkaz pre pipe-menu "%s": %s

en: Invalid output from pipe-menu "%s"
sk: Neplatný výstup z pipe-menu "%s"

en: Attempted to access menu "%s" but it does not exist
sk: Pokus o sprístupnenie menu "%s", ale to neexistuje

en: More...
sk: Viac...

en: Invalid button "%s" in mouse binding
sk: Neplatné tlačidlo "%s" v priradení myši

en: Unable to change to home directory "%s": %s
sk: Nepodarilo sa prejsť do domovského adresára "%s": %s

en: Failed to open the display from the DISPLAY environment variable.
sk: Nepodarilo sa otvoriť displej z premennej prostredia DISPLAY

en: Failed to initialize the obrender library.
sk: Nepodarilo sa inicializovať knižnicu obrender.

en: X server does not support locale.
sk: X server nepodporuje locale.

en: Cannot set locale modifiers for the X server.
sk: Nemôžem nastaviť locale pre X server.

en: Unable to find a valid config file, using some simple defaults
sk: Nepodarilo sa nájsť platný konfiguračný súbor, použijem jednoduché implicitné nastavenia

en: Unable to load a theme.
sk: Nepodarilo sa nahrať tému.

en: Restart failed to execute new executable "%s": %s
sk: Reštart zlyhal pri spúšťaní novej binárky "%s": %s

en: Syntax: openbox [options]
sk: Syntax: openbox [volby]

en: 
    Options:
sk: 
    Volby:

en:   --help              Display this help and exit
sk:   --help              Zobrazi tuto napovedu a skonci

en:   --version           Display the version and exit
sk:   --version           Zobrazi cislo verzie a skonci

en:   --replace           Replace the currently running window manager
sk:   --replace           Nahradi momentalne beziace sedenie window manazera

en:   --sm-disable        Disable connection to the session manager
sk:   --sm-disable        Vypne spojenie k manazerovi sedenia

en: 
    Passing messages to a running Openbox instance:
sk: 
    Predavanie sprav beziacej instancii Openboxu:

en:   --reconfigure       Reload Openbox's configuration
sk:   --reconfigure       Opatovne nacita konfiguraciu Openboxu

en:   --restart           Restart Openbox
sk:   --restart           Restartuje Openbox

en: 
    Debugging options:
sk: 
    Volby ladenia:

en:   --sync              Run in synchronous mode
sk:   --sync              Spustit v synchronnom mode

en:   --debug             Display debugging output
sk:   --debug             Zobrazit ladiaci vystup

en:   --debug-focus       Display debugging output for focus handling
sk:   --debug-focus       Zobrazit ladiaci vystup pre manipulaciu s fokusom

en:   --debug-xinerama    Split the display into fake xinerama screens
sk:   --debug-xinerama    Rozdelit displej na neprave obrazovky xineramy

en: 
    Please report bugs at %s
sk: 
    Prosim hlaste chyby na %s

en: %s requires an argument
sk: %s vyzaduje parameter

en: Invalid command line argument "%s"
sk: Neplatny parameter prikazoveho riadku "%s"

en: A window manager is already running on screen %d
sk: Okenny manazer uz bezi na obrazovke %d

en: Could not acquire window manager selection on screen %d
sk: Nepodarilo sa získať výber okenného manažéra na obrazovke %d

en: The WM on screen %d is not exiting
sk: Okenný manažér na obrazovke %d sa neukončuje

en: desktop %i
sk: plocha %i

en: Running %s
sk: Spúšťam %s

en: Invalid modifier key "%s" in key/mouse binding
sk: Neplatný kláves pre modifikátor "%s" v priradení klávesov/myši

en: Invalid key code "%s" in key binding
sk: Neplatný kód klávesu "%s" v priradení klávesov

en: Invalid key name "%s" in key binding
sk: Neplatný názov klávesu "%s" v priradení klávesov

en: Requested key "%s" does not exist on the display
sk: Požadovaný kláves "%s" na displeji neexistuje
