Openbox 3.4.2 - en to uk translation catalogue (91 entries)

en: Invalid action "%s" requested. No such action exists.
uk: Здійснено запит на неіснуючу дію "%s".

en: No
uk: Ні

en: Yes
uk: Так

en: Execute
uk: Виконати

en: Failed to convert the path "%s" from utf8
uk: Не вдалося конвертувати шлях "%s" з utf8

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Exit
uk: Вихід

en: Are you sure you want to log out?
uk: Ви дійсно бажаєте завершити сеанс?

en: Log Out
uk: Вийти

en: Are you sure you want to exit Openbox?
uk: Ви дійсно хочете вийти з Openbox?

en: Exit Openbox
uk: Вийти з Openbox

en: Unnamed Window
uk: Неназване вікно

en: Killing...
uk: Знищення...

en: Not Responding
uk: Не відповідає

en: The window "%s" does not seem to be responding.  Do you want to force it to exit by sending the %s signal?
uk: Схоже, вікно "%s" не відповідає. Чи бажаєте примусово завершити програму, пославши сигнал "%s"?

en: End Process
uk: Примусове завершення

en: The window "%s" does not seem to be responding.  Do you want to disconnect it from the X server?
uk: Вікно "%s" не відповідає. Чи бажаєте його від'єднати від X сервера?

en: Disconnect
uk: Від'єднати

en: Go there...
uk: Перейти...

en: Manage desktops
uk: Керування стільницями

en: _Add new desktop
uk: Додати нову стільницю (_A)

en: _Remove last desktop
uk: Видалити останню стільницю (_R)

en: Windows
uk: Вікна

en: Desktops
uk: Стільниці

en: All desktops
uk: На всіх стільницях

en: _Layer
uk: Шар (_L)

en: Always on _top
uk: Над усіма вікнами (_T)

en: _Normal
uk: Звичайне положення (_N)

en: Always on _bottom
uk: Під вікнами (_B)

en: _Send to desktop
uk: Відправити на стільницю (_S)

en: Client menu
uk: Меню клієнта

en: R_estore
uk: Відновити (_E)

en: _Move
uk: Перемістити (_M)

en: Resi_ze
uk: Змінити розмір (_Z)

en: Ico_nify
uk: Згорнути (_N)

en: Ma_ximize
uk: Розгорнути (_X)

en: _Roll up/down
uk: Скрутити/Розкрутити (_R)

en: Un/_Decorate
uk: Перемкнути декорацію (_D)

en: _Close
uk: Закрити (_C)

en: Invalid context "%s" in mouse binding
uk: Некоректний контекст "%s" в прив'язці клавіш мишки

en: Invalid button "%s" specified in config file
uk: Некоректна кнопка "%s" вказана у файлі конфігурації

en: Unable to make directory '%s': %s
uk: Не вдалося створити каталог '%s': %s

en: Close
uk: Закрити

en: Conflict with key binding in config file
uk: Конфлікт прив'язки клавіш у файлі конфігурації

en: Unable to find a valid menu file "%s"
uk: Не вдалося знайти коректний файл меню "%s"

en: Failed to execute command for pipe-menu "%s": %s
uk: Не вдалося виконати команду для pipe-меню "%s": %s

en: Invalid output from pipe-menu "%s"
uk: Некоректний вивід з pipe-меню "%s"

en: Attempted to access menu "%s" but it does not exist
uk: Спроба доступу до неіснуючого меню "%s"

en: More...
uk: Більше...

en: Invalid button "%s" in mouse binding
uk: Некоректна клавіша "%s" в прив'язці клавіш мишки

en: Unable to change to home directory "%s": %s
uk: Не вдалося перейти до домашнього каталогу "%s": %s

en: Failed to open the display from the DISPLAY environment variable.
uk: Не вдалося відкрити дисплей зі змінної середовища DISPLAY

en: Failed to initialize the obrender library.
uk: Не вдалося ініцаілізувати бібліотеку obrender

en: X server does not support locale.
uk: X-сервер не підтримує локалі

en: Cannot set locale modifiers for the X server.
uk: Не можу встановити модифікатори локалі для X-сервера

en: Unable to find a valid config file, using some simple defaults
uk: Не вдалося знайти коректний файл конфігурації, використовую стандартні налаштування

en: One or more XML syntax errors were found while parsing the Openbox configuration files.  See stdout for more information.  The last error seen was in file "%s" line %d, with message: %s
uk: Виявлено одну або більше синтаксичних помилок XML під час сканування конфігураційних файлів Openbox. Щоб дізнатись більше - перегляньте stdout. Остання помічена помилка була в файлі "%s", стрічка %d, повідомлення: %s

en: Unable to load a theme.
uk: Не вдалося завантажити тему

en: Openbox Syntax Error
uk: синтаксична помилка Openbox

en: Restart failed to execute new executable "%s": %s
uk: При перезавантаженні не вдалося виконати новий виконуваний файл "%s": %s

en: Copyright (c)
uk: Авторські права (c)

en: Syntax: openbox [options]
uk: Синтакс: openbox [параметри]

en: 
    Options:
uk: 
    Параметри:

en:   --help              Display this help and exit
uk:   --help              Показати цю довідку і вийти

en:   --version           Display the version and exit
uk:   --vesrion           Показати версію і вийти

en:   --replace           Replace the currently running window manager
uk:   --replace           Замінити запущений менеджер вікон

note: TRANSLATORS: if you translate "FILE" here, make sure to keep the "Specify..." aligned still, if you have to, make a new line with \n and 22 spaces. It's fine to leave it as FILE though.
en:   --config-file FILE  Specify the path to the config file to use
uk:   --config-file ФАЙЛ  Вказати шлях до конфігураційного файлу

en:   --sm-disable        Disable connection to the session manager
uk:   --sm-disable        Вимкнути з'єднання з менеджером сеансу

en: 
    Passing messages to a running Openbox instance:
uk: 
    Передача повідомлень процесу Openbox, що виконується

en:   --reconfigure       Reload Openbox's configuration
uk:   --reconfigure       Перезавантажити конфігурацію Openbox'у

en:   --restart           Restart Openbox
uk:   --restart           Перезапустити Openbox

en:   --exit              Exit Openbox
uk:   --exit              Вийти з Openbox

en: 
    Debugging options:
uk: 
    Налагоджувальні параметри

en:   --sync              Run in synchronous mode
uk:   --sync              Запустити в синхронному режимі

en:   --debug             Display debugging output
uk:   --debug             Показувати інформацію налагоджування

en:   --debug-focus       Display debugging output for focus handling
uk:   --debug-focus       Показувати відлагоджувальний вивід для керування фокусом

en:   --debug-xinerama    Split the display into fake xinerama screens
uk:   --debug-xinerama    Розбити екран на фальшиві екрани xinerama

en: 
    Please report bugs at %s
uk: 
    Будь-ласка, повідомляйте про помилки на %s

en: %s requires an argument
uk: %s потребує аргументу

en: Invalid command line argument "%s"
uk: Некоректний аргумент "%s"

en: A window manager is already running on screen %d
uk: На дисплеї %d вже запущений менеджер вікон

en: Could not acquire window manager selection on screen %d
uk: Не можу запустити менеджера вікон на дисплеї %d

en: The WM on screen %d is not exiting
uk: Менеджер вікон на дисплеї %d не завершається

note: TRANSLATORS: If you need to specify a different order of the arguments, you can use %1$d for the first one and %2$d for the second one. For example, "The current session has %2$d desktops, but Openbox is configured for %1$d ..."
en: Openbox is configured for %d desktop, but the current session has %d.  Overriding the Openbox configuration. | Openbox is configured for %d desktops, but the current session has %d.  Overriding the Openbox configuration.
uk[0]: Openbox сконфігуровано на %d дисплеїв, але в поточній сесії використовується %d.  Перевищення конфігурації Openbox.
uk[1]: Openbox сконфігуровано на %d дисплеїв, але в поточній сесії використовується %d.  Перевищення конфігурації Openbox.

en: desktop %i
uk: стільниця %i

en: Running %s
uk: Виконується %s

en: Invalid modifier key "%s" in key/mouse binding
uk: Некоректна назва модифікатору "%s" у прив'язці клавіш клавіатури/мишки

en: Invalid key code "%s" in key binding
uk: Некоректний код клавіші "%s" у прив'язці клавіш

en: Invalid key name "%s" in key binding
uk: Некоректна назва клавіші "%s" у прив'язці клавіш

en: Requested key "%s" does not exist on the display
uk: Потрібної кнопки "%s" нема на екрані

en: OK
uk: Гаразд
