opencpn - en to ar_SA translation catalogue (5 entries)

en: Chart Downloader PlugIn for OpenCPN
ar_SA: مخطط تنزيل بلوغين ل أوبينكبن

en: Chart Downloader
ar_SA: مخطط تنزيل

en: Edit Chart Source
ar_SA: تحرير مصدر الرسم البياني

en: Chart source definition problem
ar_SA: مشكلة تعريف مصدر الرسم البياني

en: Allow bulk update of all configured chart sources and charts
ar_SA: السماح بالتحديث المجمع لجميع مصادر المخطط المخططات والمخططات
