opencpn - en to cs_CZ translation catalogue (66 entries)

en: Catalog is not valid.
cs_CZ: Katalog není platný.

en: %s (%s to %s), river miles %3.1f - %3.1f
cs_CZ: %s (z %s do %s), říční míle %3.1f - %3.1f

en: ChartDownloader
cs_CZ: Správce map

en: Chart Downloader PlugIn for OpenCPN
cs_CZ: Doplněk Manažer map pro OpenCPN

en: Chart Downloader PlugIn for OpenCPN
    Manages chart downloads and updates from sources supporting
    NOAA Chart Catalog format
cs_CZ: Doplněk Manažer map pro OpenCPN
    Umožňuje stahování a správu map ze zdrojů, které podporují
    NOAA Chart Catalog format

en: Chart Downloader
cs_CZ: Manažer map

en: Select all
cs_CZ: Vyber vše

en: Deselect all
cs_CZ: Zrušit vyběr všech

en: Invert selection
cs_CZ: Invertovat výběr

en: Select updated
cs_CZ: Vyber složku

en: Select new
cs_CZ: Vyber složku

en: Charts
cs_CZ: MApy

en: New
cs_CZ: Nová

en: Up to date
cs_CZ: Aktuální

en: %lu charts total, %lu updated, %lu new
cs_CZ: %lu map celkem, %lu aktualizováno, %lu nových

en: (Please update first)
cs_CZ: (Prosím nejprve aktualizovat)

en: Error, the URL to the chart source data seems wrong.
cs_CZ: Chyba, URL zdroje map vypadá chybně.

en: Error
cs_CZ: Chyba

en: You have chosen to update all chart catalogs.
    Then download all new and updated charts.
    This may take a long time.
cs_CZ: Rozhodl jsi se aktualizovat všechny katalogy map. 
    Stáhnou se všechny nové a aktualizované mapy. 
    To může pochopitelně trvat zatraceně dlouhou dobu.

en: You have chosen to update all chart catalogs.
    Then download only new (but not updated) charts.
    This may take a long time.
cs_CZ: Rozhodl jsi se aktualizovat všechny katalogy map. 
    Stáhnou se všechny nové (ale ne aktualizované) mapy. 
    To může pochopitelně trvat zatraceně dlouhou dobu.

en: You have chosen to update all chart catalogs.
    Then download only updated (but not new) charts.
    This may take a long time.
cs_CZ: Rozhodl jsi se aktualizovat všechny katalogy map. 
    Stáhnou se všechny atualizované (ale ne nové) mapy. 
    To může pochopitelně trvat zatraceně dlouhou dobu.

en: %d out of %d charts failed to download.
    Check the list, verify there is a working Internet connection and repeat the operation if needed.
cs_CZ: %d z %d map se nepodařilo stáhnout. 
    Zkontroluj seznam, ověř, zda je funkční připojení k Internetu a opakuj operaci, je-li zapotřebí.

en: Directory %s can't be created.
cs_CZ: Nelze vytvořit adresář %s.

en: Downloading file
cs_CZ: Stahování...

en: Reading Headers:
cs_CZ: Čtení hlaviček:

en: Failed to Find New Catalog: %s
cs_CZ: Nepodařilo se najít nový katalog: %s

en: Failed to Download Catalog: %s 
    Verify there is a working Internet connection.
cs_CZ: Nepodařilo se stáhnout katalog: %s 
    Ověř že je funkční připojení k Internetu.

en: No charts selected for download.
cs_CZ: Žádné mapy ke stažení.

en: Abort download
cs_CZ: Přerušit stahování

en: Unknown
cs_CZ: Neznámý

en: The selected chart '%s' can't be downloaded automatically, do you want me to open a browser window and download them manually?
    
     After downloading the charts, please extract them to %s
cs_CZ: Vybraná mapa '%s' nelze stáhnout automaticky, chceš otevřít okno prohlížeče a stáhnout ručně? 
    
    Po stažení map je prosím rozbal do %s

en: Error, the URL to the chart (%s) data seems wrong.
cs_CZ: Chyba, URL dat mapy (%s) se zdá špatné.

en: Downloading chart %u of %u, %u downloads failed (%s / %s)
cs_CZ: Stahování mapy %u z %u, %u stažení se nezdařilo (%s / %s)

en: Download selected charts
cs_CZ: Stáhni vybrané mapy

en: Catalog
cs_CZ: Katalog

en: Released
cs_CZ: Vydáno

en: Local path
cs_CZ: Místní cesta

en: Edit Chart Source
cs_CZ: Upravit zdroj map

en: Path %s seems not to be covered by your configured Chart Directories.
    To see the charts you have to adjust the configuration on the 'Chart Files' tab.
cs_CZ: Cesta %s se nezdá být pokryta tvým nastavením adresářu s mapami. 
    Budeš muset upravit konfiguraci na kartě Soubory map.

en: You must select one of the predefined chart sources or create one of your own.
cs_CZ: Musíš vybrat jeden z předdefinovaných zdrojů nebo vytvořit vlastní.

en: The chart source must have a name.
cs_CZ: Zdroj map musí mít název.

en: The chart source must have a valid URL.
cs_CZ: Zdroj map musí mít platnou adresu (URL).

en: You must select a local folder to store the charts.
cs_CZ: Musíte vybrat místní složku pro ukládání map.

en: Chart source definition problem
cs_CZ: Problém definice zdroj map

en: Predefined
cs_CZ: Předdefinované

en: Name
cs_CZ: Jméno

en: Custom
cs_CZ: Vlastní

en: Choose Chart File Directory
cs_CZ: Zvol složku pro soubory map

en: Add a new chart catalog.
cs_CZ: Přidáte nový katalog map.

en: Delete
cs_CZ: Smaž zdroj

en: Delete the chart catalog. The downloaded charts are not deleted.
cs_CZ: Odstranit katalog map. Již stažené mapy nebudou odstraněny.

en: Edit...
cs_CZ: Upravit...

en: Update
cs_CZ: Aktuální

en: Download the current chart catalog and update the data.
cs_CZ: Stáhnout aktuální katalog map a aktualizovat data.

en: Update All
cs_CZ: Aktualizovat vše

en: Status
cs_CZ: Stav

en: %u charts total, %u updated, %u new
cs_CZ: Map celkem: %u, aktualizováno:  %u, nové:  %u

en: Default Path to Charts
cs_CZ: Výchozí cesta k mapám

en: Select a folder
cs_CZ: Vyber složku

en: Preferences
cs_CZ: Volby

en: After catalog update select for download
cs_CZ: Po katalogu aktualizovat výběr ke stažení

en: All updated charts
cs_CZ: Všechny aktualizované mapy

en: All new charts
cs_CZ: Všechny nové mapy

en: Allow bulk update of all configured chart sources and charts
cs_CZ: Povolit hromadné aktualizace všech nakonfigurovaných katalogů a map

en: New chart source
cs_CZ: Nový zdroj map

en: Chart Downloader Preferences
cs_CZ: Chart Downloader předvolby
