opencpn - en to et_EE translation catalogue (99 entries)

en: Catalog is not valid.
et_EE: Kataloog on kehtetu.

en: %s (%s to %s), river miles %3.1f - %3.1f
et_EE: %s (%s kuni %s), jõe miile %3.1f - %3.1f

en: Chart Downloader PlugIn for OpenCPN
et_EE: Chart Downloader plugin OpenCPN'i jaoks

en: Chart Downloader PlugIn for OpenCPN
    Manages chart downloads and updates from sources supporting
    NOAA Chart Catalog format
et_EE: Chart Downloader plugin OpenCPN'i jaoks
    Haldab kaartide allalaadimisi ja uuendusi allikatest toetades
    NOAA kaardikataloogi formaati

en: Chart Downloader
et_EE: Kaartide allalaadija

en: Select all
et_EE: Vali kõik

en: Deselect all
et_EE: Vabasta kõik valitud

en: Invert selection
et_EE: Pööra valik

en: Select updated
et_EE: Vali uuendatud

en: Select new
et_EE: Vali uued

en: Charts: %s
et_EE: Kaardid: %s

en:  from
et_EE:  saadud

en: Charts
et_EE: Kaardid

en: New
et_EE: Uus

en: Out of date
et_EE: Vananenud

en: Up to date
et_EE: Uuendatud

en: %lu charts total, %lu updated, %lu new
et_EE: %lu kaarte kokku, %lu uuendatud, %lu uued

en: %lu charts total, %lu updated, %lu new, %lu selected
et_EE: %lu kaarte kokku, %lu uuendatud, %lu uued, %lu valitud

en: (Please update first)
et_EE: (Palun uuenda enne)

en: Error, the URL to the chart source data seems wrong.
et_EE: Viga, URL kaardi algallika andmete juurde tundub olema vale.

en: Error
et_EE: Viga

en: You have chosen to update all chart catalogs.
    Then download all new and updated charts.
    This may take a long time.
et_EE: Oled valinud kogu kaartide kataloogide uuendamise.
    Siis lae kõik uued ja korrigeeritud kaardid alla.
    See võib võtta kaua aega.

en: You have chosen to update all chart catalogs.
    Then download only new (but not updated) charts.
    This may take a long time.
et_EE: Oled valinud kogu kaartide kataloogide uuendamise.
    Siis lae kõik uued (kuid korrigeeritmata) kaardid alla.
    See võib võtta kaua aega.

en: You have chosen to update all chart catalogs.
    Then download only updated (but not new) charts.
    This may take a long time.
et_EE: Oled valinud kogu kaartide kataloogide uuendamise.
    Siis lae kõik korrigeeritud (kuid mitte uued ) kaardid alla.
    See võib võtta kaua aega.

en: %d out of %d charts failed to download.
    Check the list, verify there is a working Internet connection and repeat the operation if needed.
et_EE: %d kaarti  %d kaardist ei õnnestunud alla laadida. 
    Kontrolli loetelu, kontrolli üle, et töötav ühendus Internetiga on olemas ja korda vajadusel toimingut.

en: Directory %s can't be created.
et_EE: Ei saa luua kataloogi %s.

en: Downloading file
et_EE: Faili allalaadimine

en: Reading Headers:
et_EE: Päiste lugemine:

en: Failed to Find New Catalog: %s
et_EE: Ei õnnestunud leida uut kataloogi: %s

en: Failed to Download Catalog: %s 
    Verify there is a working Internet connection.
et_EE: Kataloogi allalaadimine nurjus: %s 
    Kontrolli, et oleks olemas töötav internetiühendus.

en: Select All
et_EE: Vali kõik

en: Select None
et_EE: Ära vali midagi

en: De-select all charts in the list.
et_EE: Vali uuesti kõik kaardid nimekirjast.

en: Select all charts in the list.
et_EE: Vali kõik kaardid nimekirjast.

en: No charts selected for download.
et_EE: Allalaadimiseks pole kaarte valitud.

en: Abort download
et_EE: Katkesta allalaadimine

en: Unknown
et_EE: Tundmatu

en: The selected chart '%s' can't be downloaded automatically, do you want me to open a browser window and download them manually?
    
     After downloading the charts, please extract them to %s
et_EE: Valitud kaarti '%s' ei saa automaatselt alla laadida, kas soovid, et ma avaksin sirviku akna ning laeksin need käsitsi alla?
    
    Pärast kaartide allalaadimist, palun paki need %s lahti.

en: Error, the URL to the chart (%s) data seems wrong.
et_EE: Viga, URL kaardi (%s) andmetele tundub vale olema.

en: Downloading chart %u of %u, %u downloads failed (%s / %s)
et_EE: Allalaadimine %u diagrammi %u, %u allalaadimised nurjusid (%s / %s)

en: Downloading chart %u of %u (%s / %s)
et_EE: Kaardi %u %u -st (%s / %s) allalaadimine

en: Download selected charts
et_EE: Lae valitud kaardid alla

en: Chart download cancelled.
et_EE: Kaardi allalaadimine tühistatud.

en: Catalog
et_EE: Kataloog

en: Released
et_EE: Väljaantud

en: Local path
et_EE: Kohalik tee

en: Do you really want to remove the chart source?
    The local chart files will not be removed,
    but you will not be able to update the charts anymore.
et_EE: Kas sa tõesti tahad kõrvaldada kaartide algallika? 
    Kohalikke kaardifaile ei eemaldata,
    kuid sa ei ole enam võimeline kaarte uuendama.

en: Edit Chart Source
et_EE: Muuda kaardi algallikat

en: Path %s seems not to be covered by your configured Chart Directories.
    To see the charts you have to adjust the configuration on the 'Chart Files' tab.
et_EE: %s tee ei tundu su konfigureeritud kaartide kataloogidega hõlmatud olema. 
    Et kaarte näha, pead vahekaardil 'Kaardifailid' konfiguratsiooni täpsustama.

en: Installing charts.
et_EE: Kaarte paigaldamas.

en: You must select one of the predefined chart sources or create one of your own.
et_EE: Pead valima ühe eelmääratletud kaardiallikatest või looma ise ühe enda oma.

en: The chart source must have a name.
et_EE: Kaardi allikal peab olema nimi.

en: The chart source must have a valid URL.
et_EE: Kaardi allikal peab olema kehtiv URL.

en: You must select a local folder to store the charts.
et_EE: Pead kaartide säilitamiseks valima kohaliku kausta.

en: Chart source definition problem
et_EE: Kaardi allika defineerimise probleem

en: Dialog
et_EE: Dialoog

en: Predefined
et_EE: Eelmääratletud

en: Name
et_EE: Nimi

en: Custom
et_EE: Kohandatud

en: Proposed chart installation directory
et_EE: Soovituslik kaartide paigalduse kaust

en: Select a different directory
et_EE: Vali teine asukoht

en: OK
et_EE: Ok

en: Cancel
et_EE: Loobu

en: Choose Chart File Directory
et_EE: Vali kaardifaili kaust

en: Select Catalog...
et_EE: Vali kataloog...

en: Chart Catalogs Available
et_EE: Saadaval kaardikataloogid

en: Add Catalog
et_EE: Lisa kataloog

en: Add a new chart catalog.
et_EE: Lisa uus kaardi kataloog.

en: Delete
et_EE: Kustuta

en: Delete the chart catalog. The downloaded charts are not deleted.
et_EE: Kustuta kaardi kataloog. Allalaaditud kaarte ei kustutata.

en: Edit...
et_EE: Muuda...

en: Update
et_EE: Uuendus

en: Download the current chart catalog and update the data.
et_EE: Lae nüüdne kaardikataloog alla ja uuenda andmed.

en: Update All
et_EE: Uuenda kõiki

en: Download all chart catalogs, and then update charts.
et_EE: Lae kõik kaardikataloogid alla ning siis kaasajasta kaardid.

en: Download Charts...
et_EE: Lae alla kaardid...

en: Status
et_EE: Olek

en: Date
et_EE: Kuupäev

en: Chart Description
et_EE: Kaardi kirjeldus

en: Select New
et_EE: Vali uued

en: Check all charts that are 'New' in the list.
et_EE: Vali kõik kaardid, mis on nimekirjas 'Uued'.

en: Select Updated
et_EE: Vali uuendatud

en: Select all charts that are 'Out of Date' in the list.
et_EE: Vali kõik kaardid, mis on nimekirjas 'Vananenud'.

en: %u charts total, %u updated, %u new, %u selected
et_EE: %u kaarte kokku, %u uuendatud, %u uued, %u valitud

en: %u charts total, %u updated, %u new
et_EE: %u kaarte kokku, %u uuendatud, %u uued

en: Default Path to Charts
et_EE: Vaiketee kaartideni

en: Select a folder
et_EE: Vali kaust

en: Preferences
et_EE: Eelistused

en: After catalog update select for download
et_EE: Pärast kataloogi uuendust vali allalaadimiseks

en: All updated charts
et_EE: kõik uuendatud kaardid

en: All new charts
et_EE: kõik uued kaardid

en: Allow bulk update of all configured chart sources and charts
et_EE: Luba kõigi konfigureeritud kaardiallikate ja kaartide massiline uuendus

en: Update chart source catalog
et_EE: Uuenda kaartide algkataloogi

en: Downloading chart sources
et_EE: Kaardi algallkiate allalaadimine

en: Failed to save: %s
et_EE: Salvestus nurjus: %s

en: Chart downloader
et_EE: Kaardi allalaadija

en: Failed to download: %s 
    Verify there is a working Internet connection.
et_EE: Allalaadimine nurjus: %s 
    Kontrolli, et oleks olemas töötav internetiühendus.

en: New chart source
et_EE: Uus kaardiallikas

en: Chart Downloader Preferences
et_EE: Kaartide allalaadija eelistused
